"Nasz nowy dom” jest znanym i lubianym programem emitowanym na antenie Polsatu. Wielu zastanawia się, jak naprawdę wygląda metamorfoza domu „od kuchni’. Znalazły się osoby, które zdecydowały się na opowiedzenie kilku szczegółów zza kulis.

„Nasz nowy dom”. Jak wygląda program od kuchni?

Domy, które remontują, bardzo często są stare, na pierwszy rzut oka nadające się wręcz do zburzenia, jednak wystarczy kilka dni, by zmieniły się nie do poznania.

W programie „Nasz nowy dom” priorytetem jest pomoc tym, którzy najbardziej jej potrzebują.

Katarzyna Dowbor, prowadząca programu „Nasz nowy dom”, ma trudne zadanie – musi mierzyć się z ludzkimi tragediami i przedstawiać je telewidzom. Jednak gwiazda może także

Portal Pikio postanowił zbadać zaplecze popularnego programu prowadzonego przez Katarzynę Dowbor. Dziennikarze rozpoczęli więc własne śledztwo. Ich celem było zbadanie tego, w jaki sposób dostać się do programu i jak przebiega cały proces castingu i realizacji remontu. Okazuje się, że nie zawsze to uczestnicy zgłaszają się do programu.

Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official
Katarzyna Dowbor / Instagram: katarzyna_dowbor_official

Jak zdradza anonim budynki, które maja szansę na metamorfozę nie mogą być ani ruina ani pałacem, muszą spełnić specjalnie przygotowane przez produkcje wytyczne. Dom należy zgłosić i następnie czekać na odpowiedz. Decyzja o remoncie w przypadku uczestniczki podpisanej jako Jolanta Kowalska przyszła po trzech miesiącach.

Decyzja o zakwalifikowaniu rodziny do programu zapada dużo wcześniej. Kiedy Katarzyna Dowbor pojawia się w domu mieszkańców, oni już wiedzą, że ich dom poddany zostanie remontowi.

Okazuje się, ze remont domu nie trwa 5-ciu dni jak zapewnia Polsat. Wcześniej wspomniała uczestniczka powiedziała, ze remont jej domu trwał tydzień. Jak jednak słyszała są takie przypadki, gdzie rodzina musi spędzić w hotelu nawet dwa tygodnie.

Ponadto produkcja zmienia także trochę warunki w domu. Często wskazane jest na robienie dodatkowego bałaganu wyglądało to bardziej telewizyjnie.

Screen Polsat "Nasz nowy dom"
Screen Polsat "Nasz nowy dom"
Screen Polsat "Nasz nowy dom"

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCA DECYZJA W JEDNYM ZE STOŁECZNYCH SZPITALI. Z DNIA NA DZIEŃ ZAMKNIĘTO PORADNIĘ, PACJENCI NIE MAJĄ DOSTĘPU DO OPIEKI I LEKARSTW

O tym się mówi w Polsce: MASOWE KONTROLE URZĘDÓW SKARBOWYCH JUŻ RUSZYŁY. SKARBÓWKA ZAJMUJE WIELE KONT BANKOWYCH. TRZEBA SIĘ PRZYGOTOWAĆ, BO ŚRODKI MOŻNA ZABLOKOWAĆ NA DŁUGO