Trzaskalska i Młodkowski - koniec ich miłości

Jak podaje portal "Pomponik", Katarzyna Trzaskalskai Roman Młodkowski poznali się na korytarzach stacji TVN. Ona była wówczas początkującą pogodynką, on o pięć lat starszym rozpoczynającym poważną karierę dziennikarską gwiazdą. Pomiędzy nimi nie zaiskrzyło od razu. Dopiero po kilku miesiącach wspólnej pracy i mijania się na korytarzach, zwrócili na siebie uwagę dzięki... psom.

Okazało się, że oboje bardzo kochamy zwierzęta. Romek ma trzy psy, ja - jednego. Mój jest pokosowcem bawarskim i ma na imię Eryk. Żartuję, że Eryk był naszym swatem. Katarzyna Trzaskalska

Para razem zamieszkała i spędziła ze sobą siedem lat życia, pomimo tego, że Katarzyna zmieniła swoją pracę i przeszła do Telewizji Publicznej.

Czasem kłóciliśmy się, siedząc przed telewizorem, która telewizja jest lepsza. Spieraliśmy się o to, kto z nas miał rację, podając na antenie różne informacje. Te nasze kłótnie są jednak zawsze krótkie i nie mają żadnych konsekwencji.

Jedna z najgorętszych wówczas par w polskim show-biznesie planowała ślub. Zakochani jednak podjęli nagłą decyzję o rozstaniu. Co było tego powodem? Do tej pory trudno cokolwiek stwierdzić na ten temat, ponieważ oboje nigdy publicznie nie odnieśli się do zakończenia związku. Z doniesień medialnych wynika, że Roman zbyt dużą uwagę poświęcał pracy i potrafił spóźnić się na kolację... siedemnaście godzin.

Myślicie, że takie incydenty były przyczyną rozstania?

To również może Cię zainteresować: NAJNOWSZE ZDJĘCIE WNUCZKI DONALDA TUSKA. INTERNAUCI ZAUWAŻYLI COŚ NIEZWYKŁEGO

Zobacz także: WAŻNA DLA POLAKÓW WIADOMOŚĆ OBIEGŁA MEDIA. KIEDY RZĄD OTWORZY NAM GALERIE HANDLOWE I SIŁOWNIE