Nikt nie spodziewał się tego, że nasz kraj również w tak dużym stopniu odczuje pandemię koronawirusa. Chorych nieustannie przybywa, niestety rośnie także liczba zgonów spowodowanych nowym wirusem.

Sytuacja jest bardzo trudna!

Od dłuższego czasu zdajemy sobie sprawę z tego, że sytuacja w szpitalach w niemal całym kraju jest niezwykle trudna. Okazuje się jednak, że ciężko jest także w zakładach pogrzebowych. Jak informuje portal Fakt w wielu regionach naszego kraju, w miesiąc nie umierało tyle osób, ile obecnie w ciągu tygodnia.

Bardzo trudna sytuacja jest obecnie w Kołobrzegu. Okazuje się bowiem, że w ciągu ostatniego tygodnia odnotowano 32 zgony. To tyle, ile zazwyczaj w tym mieście odnotowuje się w ciągu miesiąca.

„Dziennik Gazeta Prawna” przekazał natomiast, że w wielu miejscach naszego kraju istnieje problem z przepełnionymi chłodniami. Strach myśleć co się stanie, jeśli liczba zgonów z powodu koronawirusa wzrośnie jeszcze bardziej.

Zgonów nieustannie przybywa!

Jak się okazuje, władze wielu miast przygotowują się na wzrost zgonów i organizują tymczasowe chłodnie np. na lodowiskach. Niestety, tylko pierwsze dwa tygodnie listopada pochłonęły ponad 4,7 tysiąca ofiar koronawirusa!

Co więcej, wiele firm pogrzebowych boryka się także z problemem braku worków do pochówku zwłok. Firmy zajmujące się produkcją takich worków mają tak duże obłożenie, że nie są w stanie realizować zamówień na czas.

Jak długo będziemy jeszcze musieli radzić sobie z taką sytuacją i kiedy uda nam się pokonać pandemię koronawirusa? Wiele osób chciałoby znać odpowiedź na te pytania, jednak na ten moment niemożliwe jest ich uzyskanie.

Jak informował portal "Życie": PEWNA GRUPA POLAKÓW OTRZYMA DODATKOWE PIENIĄDZE, ALE TYLKO W JEDNYM WOJEWÓDZTWIE. KTO MOŻE LICZYĆ NA DOFINANSOWANIE

Przypomnij sobie: AGATA DUDA PODCZAS WIZYTY NA LITWIE ZNALAZŁA CZAS NA BARDZO WAŻNE SPOTKANIE! PIERWSZA DAMA NIE STRONIŁA OD KOMPLEMENTÓW W KIERUNKU SIOSTRY

Portal "Życie" pisał również: MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN ZDECYDOWAŁA SIĘ NA ZMIANY W WYGLĄDZIE? OBSERWATORKI WYTKNĘŁY, ŻE JEJ TWARZ WYGLĄDA INACZEJ, GWIAZDA MIERZY SIĘ Z KRYTYKĄ