Perypetie w miłosnym życiu Ilony Felicjańskiej

Jak podaje portal "Plejada", Ilona Felicjańska odnalazłą swoją wielką miłość. Uczuciem darzy Paula Montanę, który odwzajemnia jej amory. Para ma jednak za sobą bardzo burzliwą historię relacji. Ciągłe rozstania i powroty sprawiły, że kochankowie należą do jednej z najbardziej wybuchowych par w show-biznesie.

Rok temu pojawiła się informacja, jakoby na wakacjach Ilona wdała się w bójkę ze swoim partnerem. Oboje zostali wówczas zatrzymani i aresztowani przez tamtejszą policję. Kilka tygodni później wzięli ślub w Londynie i pokazywali w mediach społecznościowych swoje szczęście.

Ilona Felicjańska i jej mąż/screen Instagram @ilonamontana
Ilona Felicjańska i jej mąż/screen Instagram @ilonamontana

Sielanka nie trwała długo, bowiem za parę chwil na łamach prasy pojawiły się informacje o rzekomym rozstaniu pary. Małżonkowie mieli nawet planować rozwód. Miesiąc temu gwiazda zapewniała jednak, że nadal się bardzo kochają i nie zamierzają decydować o rozpadzie związku. Ba, chcieli nawet wziąć drugi ślub, by umocnić swoją więź.

Po tych deklaracjach znów internautów zaintrygował fakt, że na Instagramie Ilona i Paul poinformowali o tym, że są w separacji i żyją osobno. Przyczyną tego miała być choroba alkoholowa Ilony. Kobieta pojechała na 8-tygodniową terapię.

Kocham Ilonę ponad życie, ale naprawdę trudno jest nam razem żyć. Jesteśmy w separacji. Ilona poszła teraz na terapię 8-tygodniową. Mieszkamy osobno. Zobaczymy, co będzie, kiedy wróci. Trudno jest żyć bez niej, ale z nią jeszcze trudniej. Wróciliśmy do siebie i nie udało się po prostu. Na razie żyjemy w separacji, żeby złapać oddech. Paul Montana

To również może Cię zainteresować: TAKA SYTUACJA NIE POWINNA SIĘ WYDARZYĆ. CZY PRODUKCJAH "HOTELU PARADISE" POPEŁNIŁA POMYŁKĘ

Zobacz także: AKTYWIŚCI ZMIENILI NAZWĘ ULICY, PARKU I SZKOŁY W WARSZAWIE. O CO CHODZI

Ilona Felicjańska i Paul Montana. Źródło: fakt.pl
Ilona Felicjańska i Paul Montana. Źródło: fakt.pl
Ilona Felicjańska i Paul Montana. Źródło: fakt.pl