Bank PKO zdecydował się nieco ułatwić życie swoim klientom. Zmiany, które wprowadzi na pewno zadowolą osoby, posiadające konto u lidera bankowości w naszym kraju.

Bank chce sprostać potrzebom klientów!

Jak informuje portal Biznes Info, już w 2018 roku Bank PKO zdecydował się na wprowadzenie Kantoru. Przez dwa lata klienci wykonali w ramach tej usługi ponad 7,5 miliona operacji. Dzięki Kantorowi PKO możliwy jest dostęp do karty wielowalutowej oraz konta walutowego.

Co więcej, klienci posiadający aplikację IKO mogą na bieżąco śledzić wykresy walutowe, a także otrzymywać alerty push oraz SMS kiedy dany kurs osiągnie oczekiwany przez klienta poziom. Warto zaznaczyć, że wszystkie transakcje dokonywane poprzez Kantor PKO nie są obciążone opłatami.

Nowa funkcjonalność!

Wczoraj Bank PKO zdecydował się na wprowadzenie kolejnego udogodnienia. Okazuje się, że klienci mają teraz możliwość sprzedaży danej waluty poprzez serwis iPKO, a pozyskane w ten sposób fundusze natychmiast mogą przelać na konto w innym banku. Ta usługa także jest darmowa.

- Staramy się maksymalnie wykorzystać rozwiązania dyrektywy PSD 2, która umożliwia nam świadczenie usług rozliczeniowych bezpośrednio z rachunków naszych klientów w innych bankach – przekazał dyrektor Departamentu Produktów Klienta Indywidualnego w Banku PKO - Paweł Placzke.

Jak przekazuje portal Biznes Info, obecnie osoby posiadające konto w Banku PKO mogą podpiąć pod nie rachunki, które posiadają w banku mBank, Pekao S.A., Millenium, Alior Bank, Santander oraz BNP Paribas.

Jak informował portal "Życie": JEST OFICJALNE POTWIERDZENIE, JUŻ OD ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI W ŻYCIE WCHODZI NOWY ZAKAZ. KIEPSKA INFORMACJA DLA POLAKÓW, PRAWO DOTKNIE TYSIĘCY OSÓB

Przypomnij sobie: OPUBLIKOWANO NOWĄ LISTĘ MIEJSC, Z KTÓRYCH PRZYLOT DO NASZEGO KRAJU JEST ZAKAZANY. NOWE ZASADY WCHODZĄ W ŻYCIE JUŻ DZIŚ

Portal "Życie" pisał również: NIEBYWALE WAŻNA INFORMACJA DLA WSZYSTKICH MIESZKAŃCÓW WARSZAWY. CHODZI O ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI. W MIEŚCIE ZOSTANIE ZAMKNIĘTE PEWNE MIEJSCE