Baron komentuje rozpad związku z Lipińską?

Jak podaje portal "Plotek", na instagramowym profilu Barona pojawił się intrygujący wpis o ciszy. Popularny muzyk zdobył się na kilka poetyckich słów, które w dużym skrócie mówią o tym, że czasami cisza jest potrzebna do poukładania wielu życiowych spraw. Czyżby post byłego chłopaka Blanki Lipińskiej nawiązywał do rozstania z ukochaną?

Przypomnijmy, że autorka erotycznych powieści i juror "The Voice of Poland" byli ze sobą od kilku miesięcy. Dokładnie podczas ogłoszenia w marcu narodowej kwarantanny zamieszkali ze sobą, co sumiennie relacjonowali w mediach społecznościowych. Kluczowym momentem w ich związku była samotna podróż Blanki do Egiptu. To właśnir wtedy brak obecności Barona na planowanej wspólnej podróży zaniepokoił internautów. Para wówczas ogłosiła decyzję o rozstaniu.

Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube
Blanka Lipińska i Baron. Źródło: Youtube

Do tej pory to celebrytka publicznie zabierała głos w tej sprawie. Baron milczał, jednak może ostatni wpis jest wytłumaczeniem tej ciszy.

Cisza nie szuka poklasku. Cisza nie oczekuje współczucia. Cisza nie prowokuje sensacji. Cisza uspokaja. Cisza kieruje w głąb siebie. Cisza pozwala akceptować. Cisza pomaga wybaczać. Cisza ukazuje szerszą perspektywę. Cisza uczy kochać. Mimo że muzyka jest moją pasją, to cisza jest najlepszym uzdrowicielem. Baron

Aleksander Baron
Aleksander Baron
Aleksander Baron

To również może Cię zainteresować: CZY W POLSCE ZOSTANIE WPROWADZONA GODZINA POLICYJNA. WICESZEF MSWiA ZDRADZIŁ WAŻNE INFORMACJE

Zobacz także: TŁUMY W SKLEPACH PRZED ZAMKNIĘCIEM GALERII HANDLOWYCH. CO KUPOWALI KLIENCI W PIĄTEK