Kamil Stoch pokazał wyjątkowe pomieszczenie domu

Jak podaje "Super Express", Kamil Stoch, jak na prawdziwą gwiazdę sportów zimowych przystało, zamieszkał w góralskim pałacu nieopodal Zakopanego. Nieruchomość szkoczka narciarskiego robi ogromne wrażenie, a mężczyzna często chwali się nią w mediach społecznościowych.

Największą uwagę przykuwa specjalne i nietypowe pomieszczenie, które Kamil pokazał niedawno na Facebooku. Do jego urządzenia zatrudnił armię fachowców, którzy dbają o każdy szczegół? Do czego będzie służyć ten niezwykły pokój? O takim marzyłby każdy!

To właśnie w tym pomieszczeniu Kamil Stoch będzie gromadził wszystkie swoje nagrody i trofea. Funkcja pokoju jest oryginalna, zatem sam sportowiec ma problem z wymyśleniem dla niego nazwy. Prosi o pomoc internautów.

Panowie dekoratorzy, tak jak i my skoczkowie, mieli tygodniowe zgrupowanie w Zakopanem, tworząc efekty specjalne na ścianach, w miejscu gdzie znajdą się wszystkie moje sportowe trofea. Doglądałem w wolnych chwilach ich pracy i stwierdzam, że efekty przychodzą znaaacznie szybciej, niż w przypadku skoczków. A też są mistrzowskie! ZBIERAM POMYSŁY na nazwę dla tego miejsca. Dajcie jakieś propozycje, tylko nie muzeum. Kamil Stoch

Macie jakiś pomysł na nazwę? Skoczek z pewnością będzie Wam wdzięczny za pomoc!

To również może Cię zainteresować: AKCJA WSPARCIA DLA HANDLARZY "CHRYZANTEMY ZŁOCISTE W KRYSZTAŁOWYM WAZONIE" RUSZYŁA W KRAKOWIE

Zobacz także: DZIESIĘĆ ZŁOTYCH WARTE KILKA RAZY WIĘCEJ. JAK ZAROBIĆ NA WARTOŚCIOWYCH BANKNOTACH