Na portalu YouTube ogromnym uwielbieniem cieszy się jedna z użytkowniczek, która od lat publikuje na swoim kanale nagrania przedstawiające jej...udomowione lisy. Te nietypowe pupile są przez internautów darzone taką sympatią, że filmiki z ich udziałem regularnie zdobywają po kilka milionów wyświetleń.

Cwany lis ucieka z nietypową zdobyczą

Jakiś czas temu na kanale pojawiło się wyjątkowe nagranie. Ukazuje ono, jak kobieta prowadząca kanał włącza w telefonie nagrywanie i stawia go na ziemi. Przedmiot zainteresował lisicę Dixiedo, która...natychmiast postanowiła wziąć go w zęby i uciec. Jako, iż nagrywanie pozostało włączone, to zwierzak nieświadomie udokumentował cały swój wyczyn. Nie potrwał on jednak zbyt długo, gdyż właścicielce udało się dogonić nieposłusznego lisa i odebrać mu zdobycz.

Filmik niezwykle rozbawił internautów i w ciągu kilku miesięcy zdobył 5,5 miliona wyświetleń na YouTubie. Poczynania cwanego lisa można zobaczyć tutaj.

Zobacz także: Ojciec oddał córce wszystko, ona zostawiła go na lodzie. Ta przykra historia daje do myślenia

Może cię zainteresować: Oliwia Bieniuk pochwaliła się najnowszym zdjęciem. Fani twierdza, że jest łudząco podobna do znanej celebrytki. Czy mają rację

Pisaliśmy również o: Krzysztof Krawczyk nie solidaryzuje się z kolegami z branży. Wokalista jest zadowolony z emerytury. "Żyliśmy skromnie i mamy oszczędności"