Najnowsze informacje o Irenie Dziedzic. Fani kobiety są mocno zawiedzeni i rozczarowani tym, jak wygląda miejsce spoczynku dziennikarki. Okazuje się, że nie ma kto się nim zająć... Dlaczego?

Jak wiadomo, już jutro przypada jedno z najważniejszych dni w kalendarzu niemalże wszystkich Polaków - Dzień Wszystkich Świętych. 1 listopada jest dniem zadumy, wspominania swoich zmarłych bliskich i krewnych, ale także znajomych czy idoli.

Wiele osób odwiedza na cmentarzach znane osobistości w uznaniu za ich twórczość i działalność.

Grób Ireny Dziedzic pozostawia wiele do życzenia...

Nie każdy wie, kim była Irena Dziedzic. Zmarła w roku 2018 kobieta była jednak szanowana i uwielbiana przez tysiące Polaków, a za swoją działalność zostanie zapamiętana na lata.

Irena Dziedzic była uznaną dziennikarką i prezenterką telewizyjną, którą w telewizji bądź radiu można było zobaczyć i usłyszeć przez blisko pięćdziesiąt lat! Starsze pokolenia doskonale znają i pamiętają kobietę z programów takich, jak “Tele - Echo”, “Dziennik telewizyjny” czy “Wywiady Ireny Dziedzic”.

Kobieta odeszła w roku 2018, lecz dopiero w przyszłym, 2019 roku została pochowana w podwarszawskich Laskach. Niestety, fani kobiety są mocno zawiedzeni tym, jak wygląda jej nagrobek...

Irena Dziedzic ma bardzo skromny nagrobek, którym opiekują się siostry zakonne. Niestety, nie ma kto się nim zająć i to jest powodem, dla którego wygląda jak mogiła otoczona kamieniami.