Rak

Oczekuje się, że tydzień będzie bardzo pomyślny. Dni 30 i 31 będą szczególnie jasne i pozytywne. Musisz pracować ciężej w te dwa dni i ogólnie w tygodniu. Gwiazdy sprzyjają też romantycznym przygodom, randkom.

Możesz poznać ludzi, ujawnić swój potencjał twórczy. Tydzień jest idealny do wyniesienia relacji na nowy poziom — możesz zaplanować lub zagrać wesele, poznać rodziców ukochanej osoby.

Lwy

Lwy w tym tygodniu będą miały wielkie szczęście w dziedzinie pracy i biznesu, zwłaszcza jeśli ludzie tego Znaku są w jakiś sposób związani z twórczością i kreatywnością. Bardzo udane dni na pracę i działalność finansową to 30 października i 1 listopada.

Za najbardziej niebezpieczny dzień można uznać 30 października. Lwy będą musiały dokonać wyboru — skupić się na pracy lub rodzinie. Nie możesz nadążyć za dwoma zającami.

Wodnik

Wodnik od samego początku tygodnia będzie miał okazję wczuć się w rytm i odnieść wielki sukces w swojej pracy. Pomogą im w tym porady krewnych, przyjaciół, kolegów. Nie ma teraz czasu na miłość i romans, zwłaszcza 30 października.

Astrologowie radzą skupić się na biznesie, ale nie zapominając o pracach domowych. Nie możesz też zarazić negatywem bliskich. Nie powinieneś przeklinać małych rzeczy i odrywać się od krewnych lub bratniej duszy.