Na początku modelka okryła się chustą, ale potem zdjęła ją ze słowami: „Chcę, żebyś zobaczyła, co mi zrobił. To nie jest miłość".

Nawiasem mówiąc, sam facet, ochroniarz Jorge Edson Tavares, zaprzecza swojej winie i czeka na orzeczenie sądu. W międzyczasie Jessica musiała spędzić dwa miesiące w sali szpitalnej, gojąc rany i dochodząc do siebie. Znajdowała się w sterylnym izolowanym pokoju i rozmawiała ze wszystkimi przez szybę.

„Kiedy kwas zjadał mi twarz, klęczałam i modliłam się do Boga:„ Weź moje piękno, ale zostaw mi przynajmniej wzrok”.

Dziewczyna będzie musiała poczekać kolejny rok, zanim będzie mogła przejść operację plastyczną. W międzyczasie wydaje nawet tysiąc dolarów miesięcznie na leki, krople do oczu i płyny łagodzące ból.

Notaro poznała Tavaresa 3 lata temu, kiedy oboje pracowali w delfinarium w Rimini we Włoszech.

Przez cały ten czas był wzorowym partnerem, ale po zerwaniu Jorge stał się bardzo zazdrosny i zaczął ją prześladować.

„Po prostu nabrał obsesji. Znał mój harmonogram pracy i śledził moje ruchy. Gdybym spóźniła się 2 minuty z pracy, zaczynałby do mnie pisać: „Co robisz? Dlaczego wciąż tam jesteś? Z kim jesteś? ”

Jessica wprowadziła się już do swojego nowego chłopaka, ale Tavares nadal jej groził. Następnie dziewczyna musiała zostać sama — ze względu na jej bezpieczeństwo i bezpieczeństwo każdego przyszłego chłopaka.

„Bałam się nawiązać związek. Ścigał mnie wszędzie, groził i nie zostawił w spokoju. Udawał nawet samobójstwo, próbując wywrzeć nacisk na litość. Przyszedł do mojego domu z liną i udawał, że powiesił się przy bramie na moim podwórku."

Potem było gorzej. Tavares zaczął grozić, że wyleje kwas na Jessicę.

„Pracowałam w delfinarium, w którym do czyszczenia filtrów używa się kwasu. Zapytałam więc kolegę, co zrobić, jeśli polał by mnie kwasem. „Czy muszę myć twarz, czy nie?” Powiedział: „Na twoim miejscu nie myłbym się: jest to rodzaj kwasu, który może wypalić dziury w skórze w kontakcie z wodą”. Powiedziałam nawet kolegom, że kupię sobie kask, bo boję się iść z samochodu do domu ”.

Jednak w końcu to się stało. Tavares zaatakował modelkę na parkingu.

„Moja twarz płonęła, natychmiast zaczęłam tracić wzrok. Byłam zdesperowana, ponieważ wiedziałam, że im więcej czasu mijało, tym bardziej kwas zjadał moją twarz. Musiałam jak najszybciej dotrzeć do szpitala ”.

To też może cię zainteresować: POTWIERDZONE PRZYPADKI ZAKAŻEŃ KORONAWIRUSEM W WOJSKOWEJ AKADEMII TECHNICZNEJ. AKADEMIK PRZEKSZTAŁCONY NA IZOLATORIUMCzęść kwasu dostała się do ust Jessiki i bała się, że straci głos — jest też piosenkarką. Jednak na szczęście tak się nie stało.

„Kiedy po raz pierwszy spojrzałam na swoją twarz, była w połowie ciemnobrązowa, w połowie zielona. Byłam zszokowana, ale postanowiłam skupić się na swoich oczach: mówią, że oczy są zwierciadłem duszy. Zajrzałam do nich i rozpoznałam siebie. A ona powiedziała: „Okej, w porządku, to wciąż ja”.

I nawet po tym Jessica mówi, że nie chce zemsty. - Chcę, tylko żeby mnie zobaczył i wiedział, co zrobił.