Program, w którym rolnicy poszukują miłości, okazał się prawdziwym hitem. Po kilku edycjach formatu „Rolnik szuka żony”, które wyemitowano na antenie Telewizji Polskiej, Polacy wciąż nie mają dość i z chęcią oglądają kolejną, siódmą już serię show.

Telewidzowie obserwują perypetie rolników poszukujących miłości oraz kandydatów na ich partnerów i partnerki nie tylko na ekranie, ale także poza nim – najpopularniejsi zyskują miano celebrytów i cieszą się zainteresowaniem także na długo po zakończeniu programu „Rolnik szuka żony”, innym zaś przypada tylko sezonowa popularność.

„Rolnik szuka żony 7" wzbudza za wiele kontrowersji. Ostatnio coraz więcej mówi się na temat relacji Magdy, która jest jedną rolniczką w tej edycji. Co tym razem wydarzyło się w życiu rolniczki?

Szczere wyznanie Magdy. Nie obyło się bez łez

Jak się okazuje młoda rolniczka zdała sobie sprawę z tego, ze jej wybory nie były zbyt dobre. Prawda, która do niej dotarła spowodowała, że dziewczyna nie wytrzymała emocji i rozpłakała się. Jak uznała Mateusz, Adam jak i Paweł nie zabiegają o jej względy a udział w programie traktują jedynie rozrywkowo.

- Kontakt był znikomy. Mam wrażenie, że oni po prostu zakumplowali się i traktują to jako fajny pobyt. Jestem nimi rozczarowana, nie wiem, po co oni tu przyjechali. Na ten moment czuję, że wszyscy mogliby pojechać do domu - mówiła do kamery ze łzami w oczach.

W efekcie Magda odesłała do domu Mateusza, który wcześniej zdaniem internautów udał się do programu jedynie po to by zyskać rozpoznawalność. Okazuje się, ze niewiele się mylili.

- Nie mamy o czym rozmawiać. Nigdy nie mów nigdy, nie było chemii, nasze życia też się różnią. (...) Bardziej będzie mi brakowało chłopaków niż Magdy - powiedział.

To też może cię zainteresować: WARSZAWA: DEMONSTRACJE W STOLICY TRWAJĄ W NAJLEPSZE. DO STRAJKUJĄCYCH KOBIET DOŁĄCZAJĄ ROLNICY. NIEBAWEM MIASTO BĘDZIE CAŁKOWICIE ZABLOKOWANE

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: ZDUMIEWAJĄCE WIEŚCI, KOBIETA ZRZUCONA ZE SCHODÓW KOŚCIOŁA! POTRZEBOWAŁA POMOCY MEDYCZNEJ, WEZWANO KARETKĘ, DRUZGOCĄCE SCENY W JEDNYM Z POLSKICH MIAST

O tym się mówi na świecie: RODZINA KRÓLEWSKA SPODZIEWA SIĘ NOWEGO CZŁONKA RODZINY? FANI KSIĄŻĘCEJ PARY NIE MAJĄ ZŁUDZEŃ