"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to jedyny w swoim rodzaju program, w którym uczestnicy muszą stanąć na wysokości zadania i naśladować nie tylko głos, ale i wygląd artysty, którego piosenkę wykonują. Zdecydowanie nie jest to proste zadanie - zawodnicy po raz kolejny udowodnili jednak, że posiadają niezwykły talent.

Kto najbardziej urzekł jurorów?

10. odcinek najnowszego sezonu show przyniósł niezwykłe emocje. Kto najbardziej zabłysnął na scenie?

Jako pierwsza pojawiła się na scenie Natalia Avelon, wykonująca przebój Dody - "Szansa". Katarzyna Skrzynecka była pod wrażeniem jej głosu, który przez praktycznie całe wykonanie do złudzenia przypominał głos gwiazdy Virgin.

Małgorzata Walewska pochwaliła Karola Dziubę za jego umiejętność naśladowania głosów, którą pokazał wcielając się w Ini Kamoze w utworze "Here Comes The Hotstepper".

Na uwagę zasłużyła Gosia Andrzejewicz, która przeniosła widzów w czasy dzieciństwa swoją kreacją Majki Jeżowskiej w piosence "A ja wolę moją mamę".

"Bardzo ci dziękuję, że znowu miałem pięć lat dzisiaj. Odwzorowałaś Majki barwę, co jest nieprawdopodobne. To jest coś co jest mega wyzwaniem. Ja się bawiłem przednio, jeśli były jakieś mankamenty (…), ja ich nie widziałem. Gosia, łezkę uroniłem" - skomentował Adam Strycharczuk.

Największym uznaniem cieszyła się jednak Kamila Boruta, która zamieniła się w Dextera Hollanda z The Offspring i wykonała przebój "Pretty Fly (For a White Guy).

Kamila Boruta
Kamila Boruta

"On ma w głosie ogień, a w twarzy miał coś takiego, jakby nie wiedział właściwie, co tu robi (…). Ty miałaś dzisiaj ogień w głosie, totalny dystans i spokój na twarzy ale jako uczestnik miałaś w sobie taką siłę i pewność, że dokładnie wiesz, co robisz, że to tak ma być. Twoja siła po prostu promieniowała dzisiaj na całą salę" - zachwycał się Kacper Kuszewski.

To właśnie Kamila została zwyciężczynią tego odcinka, a czek o wartości 10 tysięcy złotych przekazała na Fundację Dom w Łodzi.

Zobacz także: Najbardziej tajemniczy znak zodiaku. Jego przedstawiciele są trudni do rozgryzienia i chodzą własnymi ścieżkami

Może cię zainteresować: Kulinarne kontrowersje rodziny królewskiej. Co najchętniej jedzą monarchowie

Pisaliśmy również o: W sobotę potwierdzono aż 700 nowych przypadków koronawirusa w samej Warszawie. Mazowsze znowu z największą liczbą zakażeń w kraju