Aktorka Meriem Uzerli, znana z serialu „Wspaniałe stulecie”, pochwaliła się nowym osiągnięciem w swojej karierze.

Nowy Jork (USA), celebrytka otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na Chelsea International Film Festival. Swoimi emocjami podzieliła się w filmie, który umieściła na swojej stronie w serwisie społecznościowym „Instagram” (aby obejrzeć film, przewiń stronę do końca).

Niemiecko-turecka aktorka jest najbardziej znana z ról w historycznych i dramatycznych projektach, ale ostatnio zagrała w thrillerze The Beehive. W swoim poście Meryem Uzerli powiedziała, że ​​jest bardzo szczęśliwa i dumna z takiej nagrody, podziękowała ekipie filmowej, jury konkursu i wszystkim zaangażowanym w jej zwycięstwo.

Na filmie słynna piękność pojawiła się w różowej sukience z szerokim „kołnierzykiem”, otoczonej różnymi rekwizytami. Widać, że gwiazda zmieniła się ostatnio zauważalnie, jej twarz stała się lekko zaokrąglona, ​​skóra zbladła, a włosy pociemniały.

Użytkownicy sieci społecznościowych w komentarzach podzielili się wrażeniami po nagraniu słynnej Roksolany i zwrócili uwagę na jej wygląd:

„Jesteś talentem na całym świecie”; „Och, gdzie ona jest, moja Hyurem”; „Widziałem już dość takiej piękności, a jej śmiech jest zaraźliwy”; „Tak, jesteś super aktorką”.; „Co jest nie tak z twoją skórą?”; „Zasługujesz na jeszcze więcej”; „Wyglądasz jak inna kobieta, nie myślałaś, że to ty”; „Jesteś bardzo słodka, jesteś bardzo piękna, masz cudowne serce i bardzo Cię kochamy, proszę nie stosować Botoxu. Jesteś tak piękna, że ​​takich suplementów nie potrzebujesz”; „Bardzo cię kocham !!!! Bogini !!! Twój śmiech to tylko cud !!! Bądź zawsze szczęśliwy !!!”; "Co zrobiono z twoją twarzą."

We wrześniu Meryem Uzerli przyznała, że ​​jest w ciąży. Przez długi czas ukrywała swoją interesującą sytuację, ale teraz brzuszek stał się zbyt widoczny. Dziecko ma urodzić się w styczniu.