Na najnowszym wideo z udziałem byłej książęcej pary widać u Meghan pewne zachowania, które do złudzenia przypominają sposób bycia księżnej Kate. Nagraniu przyjrzała się ekspertka, Judi James. Przyznała ona, że widzi pewne nietypowe zmiany w zachowaniu Markle.

Co mówi ciało księżnej Meghan?

"Język ciała Meghan w tym wywiadzie wydaje się wykazywać pewien szacunek dla głębokiego osobistego doświadczenia i charyzmy Malali. Niemal naśladue bardziej skromną pozę Kate, na początku odsuwa się od Harry’ego, by usiąść z rękami splecionymi między kolanami" - mówi Judi.

Według ekspertki, gesty żony Harry'ego wskazują na jej wysoki szacunek do rozmówczyni.

"Za każdym razem, gdy wyciąga ręce, by gestykulować, wsuwa je z powrotem między nogi, a ta pozycja sugeruje, że jest w pewnym stopniu pod wrażeniem Malali".

W zachowaniu kobiety widać również silne uczucia, jakimi darzy ona męża. Według znawczyni jej ruchy wskazują na chęć podkreślenia ich wyjątkowej rodzinnej więzi.

"Krążyły plotki, że Harry może wrócić do Wielkiej Brytanii, a wiele póz i gestów Meghan wydaje się mieć na celu podkreślenie ich związku i więzi rodzinnej. Kiedy Harry mówi, Meghan często przesuwa swoją dłoń blisko jego nóg, a jej ściskanie palca z obrączką wydaje się być ważnym elementem tego gestu" - twierdzi ekspertka.

Harry i Meghan
Harry i Meghan

Meghan demonstruje również zainteresowanie pytaniami kierowanymi do męża oraz to, że myśli ona podobnie do niego - za każdym razem, gdy pada pytanie w stronę Harry'ego, kobieta również kiwa głową.

"Kiedy Malala kieruje pytanie do Harry’ego, Meghan również kiwa głową, sugerując podobne myślenie. Kiedy Meghan zachwyca się na temat miłego czasu dla rodziny, z którą spędzają czas podczas zamknięcia, patrzy z uwielbieniem na Harry’ego, chociaż on nie patrzy jej w oczy i zamiast tego spogląda w dół" - mówi Judi.

Wiele pytań pozostawia natomiast postawa księcia. Wydaje się on zniecierpliwiony i dużo mniej zrelaksowany oraz elegancki niż jego żona.

"Podczas gdy Meghan wygląda tutaj elegancko i jest zrelaksowana, Harry niecierpliwi się, aby wyjść, zacząć działać i bardziej aktywnie zaangażować się w swoje sprawy" - stwierdziła znawczyni.

Zobacz także: Jak będzie wyglądać „osiemnastka” Oliwii Bieniuk? Córka Anny Przybylskiej w niedzielę staje się pełnoletnia, co z huczną zabawą

Może cię zainteresować: Trzaskowski deklaruje wsparcie pobitej motorniczej. Co się stało

Pisaliśmy również o: Drugie życie stylowych kreacji. Gwiazdy wystąpiły w takich samych ubraniach