Znany z show TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" Damian Nagana słynie już ze swoich nietuzinkowych poglądów politycznych, które zdarzyło mu się wyrazić przy okazji lipcowych wyborów prezydenckich w Polsce. Nie ukrywał wówczas, że jest wiernym wyborcą Konfederacji i całym sercem wspiera działalność Krzysztofa Bosaka. Teraz wyszedł na jaw kolejny kontrowersyjny pogląd mężczyzny.

Nagana nie wierzy w powagę sytuacji?

Jak się okazuje, celebryta znany z programu TTV popiera teorię "fałszywej pandemii", promując książkę o takim właśnie tytule. Szczególne uznanie znalazła ona również m.in. u posła Grzegorza Brauna. Wiadomo też, że przewinęła się nawet przez ręce Jarosława Kaczyńskiego. Jednak to, czy prezes PiS faktycznie przeczytał książkę i wyciągnął z niej wnioski, pozostaje tajemnicą.

Wiadomo natomiast, że sam Damian Nagana za tak otwarte poparcie wobec teorii bagatelizującej dramatyczną sytuację na świecie może surowo zapłacić. Oburzeni widzowie spodziewają się reakcji ze strony stacji telewizyjnej TTV, emitującej "Gogglebox". Nie jest jeszcze do końca jasne, w jaki sposób władze stacji potraktują Naganę. Można jednak spodziewać się poważnych kroków, bowiem uczestnicy programów telewizyjnych często lądowali na bruku za znacznie bardziej niewinne zachowania.

Zobacz także: Ulica Krakowska. Ukończona droga, którą nie wiadomo kiedy będzie można przejeżdżać. O co chodzi

Może cię zainteresować: Iga Świątek z intratną propozycją reklamową dużego koncernu? Na taką stawkę może podobno liczyć tylko Robert Lewandowski, zawrotna suma robi wrażenie

Pisaliśmy również o: Wracamy do początku, granice znów zostaną zamknięte? Wiceszef Ministerstwa Spraw Zagranicznych zabrał głos w sprawie, nie ma już żadnych wątpliwości