A ile musieli znieść z powodu przeniesienia ślubu, ponieważ pandemia wciąż nie pozwalała kochankom zjednoczyć serca przed Bogiem... Jednak kiedy gwiazdy się zbiegły, w końcu udało im się zrealizować swoje plany.

Wszystko ze względu na święta


Babor ma swoją osobliwość — od urodzenia nie ma nóg. Zwykle porusza się na wózku inwalidzkim lub za pomocą rąk.

W tym doniosłym dniu chciała pójść tradycyjną drogą. Uszyto dla niej uproszczoną sukienkę, aby ułatwić chodzenie — z przodu nie jest ona długa, ale z tyłu jest mały tren.

Do fryzury piękności przymocowany był welon, którydopełniał również piękny bukiet kwiatów. Nikt nie towarzyszył jej w drodze do jej przyszłego męża.

Na czerwonym dywanie prowadzącym ją do mężczyzny snów, dziewczyna zsiadła z wózka i wsparta na biodrach podeszła do ołtarza.

Przyjaciele poprosili ją, aby uśmiechnęła się, gdy zbliżyła się do celu i ten moment został uchwycony przez operatora — panna młoda specjalnie zatrzymała się obok niego na dosłownie jedną chwilę.

Niewiele osób przybyło na wesele, a to dlatego, że w ich regionie obowiązują ograniczenia kwarantanny z powodu pandemii. Postanowili nie odkładać już terminu, ponieważ nie jest jasne, kiedy wszystko wróci do normy.

Jednak w każdym razie krewnym, kilku przyjaciołom udało się podzielić z nimi szczęście tego radosnego dnia. Nawiasem mówiąc, wydarzenie odbyło się 5 października.

Przypomnij sobie o… POLACY MUSZĄ BYĆ GOTOWI NA NOWE OBOSTRZENIA. NOSZĄC MASECZKĘ NIE WOLNO NAM JEŚĆ I PIĆ. CZY JEDNAK SĄ TO WSZYSTKIE ZAKAZY, KTÓRE OBECNIE PANUJĄ

Jak informował portal Życie: WARSZAWA: SZKOŁY W STOLICY PRZECHODZĄ KRYZYS. CORAZ WIĘCEJ NAUCZYCIELI PRZECHODZI NA ZWOLNIENIA LUB KWARANTANNĘ. DYREKTORZY NIE WIEDZĄ, CO ROBIĆ

Portal Życie pisał również o… MAŁOPOLSKA: KRAKÓW I WIĘKSZOŚĆ POWIATÓW W WOJEWÓDZTWIE TRAFI W TYM TYGODNIU DO STREFY CZERWONEJ? STATYSTYKI SĄ NIEPOKOJĄCE