Jeden z najpopularniejszych artystów polskiej sceny muzycznej podzielił się ze swoimi fanami smutną, acz prawdziwą wiadomością na temat swojej emerytury. Internauci są zaskoczeni!

Jak powszechnie wiadomo, kwestia świadczeń emerytalnych w Polsce jest jednym z najgłośniejszych tematów od wielu lat. Na temat emerytur rozmawiają dosłownie wszyscy – począwszy od samych zainteresowanych (seniorów), po młodych ludzi.

Wielu emerytów otrzymujących owe świadczenia dostaje je w tak niskiej wartości, że ledwo starcza im na zakup podstawowych produktów spożywczych.

Okazuje się, że artyści także narażeni są na otrzymywanie zaskakująco niskich emerytur po osiągnięciu odpowiedniego wieku, mimo iż wydawać by się mogło zupełnie inaczej!

Ostatnio jeden z uwielbianych muzyków, który jest ikoną polskiej sceny muzycznej – Krzysztof Krawczyk – podzielił się z fanami informacją w tej kwestii…

Emerytura Krawczyka jest wręcz nieprawdopodobna!

Jak wynika z wypowiedzi w jednym z udzielonych wywiadów przez Krzysztofa Krawczyka, artysta otrzymuje… zaledwie 1700 złotych, z czego połowę oddaje swojemu synowi!

Jak jednak twierdzi, według niego to bardzo wysokie świadczenie i jest z niego zadowolony.

- Mam bardzo dobrą emeryturę - 1700 złotych, z czego połowę oddaję synowi i właściwie nie oglądam tych pieniędzy. Mogę liczyć tylko na to, co w trakcie mojego, wcale nie oszczędnego trybu życia, uda się zaoszczędzić, ale koszty utrzymania są bardzo duże. – mówi Krzysztof Krawczyk.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: LIDL PO RAZ KOLEJNY ZASKOCZYŁ WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW MODY. CZĘŚĆ GARDEROBY, KTÓRĄ MOŻNA TAM KUPIĆ DO TEJ PORY BYŁA DOSTĘPNA JEDYNIE W EKSKLUZYWNYCH SKLEPACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA