-… To może być okropne, ale powiem prawdę — nie kocham swoich wnuków, nie mam do nich uczuć — mówi pięćdziesięcioczteroletnia babcia, - chociaż mam dwoje wnuków — cudownych chłopców dwa i cztery lata, ale są mi całkowicie obojętni. Spędzam z nimi czas z ciekawości, grzeczności…

Nie wiem, co jest ze mną nie tak, bo wielu moich znajomych z takim entuzjazmem mówi o swoich wnukach, a ja nie mam takich uczuć. Prawdopodobnie to z powodu mojej synowej, bo nie mieliśmy z nią związku od samego początku.

Kiedyś doszło do sporu o mieszkanie: mieszkają w mieszkaniu jednopokojowym, a mój mąż i ja w trzypokojowym, więc chciała zamienić mieszkanie.

Po prostu byłam pod wrażeniem jej zuchwalstwa, argumentowała, że ​​wkrótce będzie miała drugie dziecko. Więc nie może urodzić, jeśli nie ma gdzie mieszkać, co zazwyczaj uczy polegania na czyjejś własności.

- Twoja synowa nie jest głupia, raczej przebiegła — powiedział przyjaciel.

- O tak. Jednak natychmiast postawiłam ją do pionu i powiedziałam, że nigdy nie zamienię mieszkania. Zaczęła więc mnie szantażować: jakby nie pozwoliła mi zobaczyć moich wnuków. Myślała, że ​​tak bardzo mnie to przeraża, a tak naprawdę odepchnęło mnie od nich jeszcze bardziej.

- Jak jest teraz?

- Cóż, jak się komunikujemy, syn często przyjeżdża, ale wnuki widuję tylko na wakacjach. Jednak to mi wystarcza, robią z mojego mieszkania taką "równowagę", że nie ma dokąd pójść.

- Ale to twoje własne wnuki, od twojego ukochanego syna!

- Bardzo kocham swoje dzieci, w ich wychowanie wkładam całą duszę, ale innych dzieci nigdy nie kochałam. Może tutaj zadziałał instynkt macierzyński… A moje wnuki są absolutnie zimne, nawet nie uważam ich za swoje. Są raczej dodatkiem. Nic nie mogę na to poradzić.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: TAKIEJ BURZY W STOLICY JESZCZE NIE BYŁO. MIESZKAŃCY MIASTA ZAPAMIĘTAJĄ WCZORAJSZY WIECZÓR NA DŁUGO. SAMOCHODY LEDWO PORUSZAŁY SIĘ PO ZALANYCH ULICACH

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WCZORAJSZY RAPORT DOBOWY W ZWIĄZKU Z WYKRYTYMI PRZYPADKAMI KORONAWIRUSA NIE WYGLĄDA OBIECUJĄCO. MAZOWSZE PONOWNIE NA PIERWSZYM MIEJSCU, PADŁ NOWY REKORD

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: ZASKAKUJĄCY WYPADEK W SAMYM CENTRUM MIASTA. MĘŻCZYZNA POTRĄCIŁ KOBIETĘ JADĄC NA HULAJNODZE ELEKTRYCZNEJ. SPRAWCA UCIEKŁ Z MIEJSCA ZDARZENIA