A tym bardziej, jeśli mówimy o łazience. Czasochłonna i kosztowna firma zajmująca się przebudową łazienki, która może zakończyć się niepowodzeniem.

Nasi kolejni bohaterowie od dawna chcieli popracować nad stanem łazienki w Chruszczowie, ponieważ, szczerze mówiąc, było nudno.

Stary beton na podłodze i ścianach wyglądał na zniszczony, a kanalizacja wymagała wymiany. I na pewno w takim pomieszczeniiu nie chciałem sprzątać. Jednak po uzgodnieniu wszystkich zalet i wad rozpoczęła się długa, trzymiesięczna misja.

Wszystko sam

Bez projektantów, budowniczych, hydraulików — zrób to sam. Właściciele zastanawiali się nad przyszłym wyglądem pomieszczenia. Wymienili sprzęt — kupili nową wannę i umywalkę, a także zainstalowali pod nią szafkę, o której od dawna marzyła pani domu Chruszczowa. Nie zmieniali toalety, wyglądała przyzwoicie, musiała nie mieć tyle lat, co reszta wyposażenia.

Tak jest właśnie w przypadku, gdy tapeta nie uratowała sytuacji. Dlatego pomieszczenie zostało wyłożone drewnianymi płytkami, ukrywając wszystkie brzydkie zakamarki. Nad toaletą wisiała suszarka, nad umywalką lustro. A teraz widok łazienki przypomina łazienkę pięciogwiazdkowego hotelu, gdzie wszystko jest na poziomie.

Nie zasługiwał na nagrodę

Na transformację wydano minimalną inwestycję. Rodzina podzieliła się swoimi osiągnięciami w Internecie, aby pokazać, jak łatwo jest uratować problematyczne pomieszczenie. Wielu witało się z entuzjazmem i pytało o szczegóły.

Byli niezadowoleni komentatorzy, którzy twierdzili, że jest mało światła, ręcznik i suszarka nie wiszą tam, gdzie powinny, a odpływ jest widoczny. Szczególnie czytelnikom nie podobał się fakt, że remont trwał trzy miesiące. Jakby trzeba było to zrobić szybciej, właściciele mieszkania to po prostu leniwce.

Jednak tutaj, ile czasu poświęcić na naprawy i gdzie zawiesić akcesoria, należy do każdego indywidualnie. I stworzyli wspaniałą łazienkę, w której można spędzać czas.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: NIEBOTYCZNIE WYSOKIE ZAROBKI PROWADZĄCEJ PROGRAM „ROLNIK SZUKA ŻONY”, MARTY MANOWSKIEJ. NIEMALŻE NIKT NIE SPODZIEWAŁ SIĘ, ŻE PROWADZĄCA TYLE ZARABIA

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: DŁUGOTERMINOWA PROGNOZA POGODY NA ZIMĘ UCIESZY WSZYSTKICH MIŁOŚNIKÓW BIAŁYCH ŚWIĄT. ZIMA W TYM ROKU BĘDZIE ZUPEŁNIE INNA NIŻ POPRZEDNIA. JAK ZATEM BĘDZIE