Często robię magnes na pieniądze z liścia laurowego, tak jak radziła mi moja teściowa. Listek trzymam w portfelu, w osobnej kieszeni. Aby stworzyć taki amulet, wieczorem, w dzień wschodzącego księżyca, zapalam jeden z liści, aby zaczął się tlić i emitować dym, i mówię:

„Sam palę aromatem lauru, codziennie będę się wzbogacał. Pieniądze wkrótce pojawią się w moim życiu na zawsze, teraz zapomnę, jaka jest potrzeba. Niech tak będzie. Amen! Amen! Amen! "

Tym dymem palę cały pokój w mieszkaniu. Następnie pozwól, aby liść całkowicie się spalił. Od razu włożyłam drugi liść laurowy do portfela. Pozostałe liście laurowe chowam w przytulnym miejscu. Uważa się, że moc drzewa laurowego chroni teraz dobrobyt rodziny i przyciąga dobrobyt finansowy.

JAK ZWIĘKSZYĆ DOCHODY?

Pachnąca przyprawa pomogła mi zwiększyć dochody. Na kolejną ceremonię przygotowałam trzy liście laurowe i naturalny olejek pomarańczowy:

1. Skrop jedną kroplą tego olejku na laur. Owoce cytrusowe są uważane za symbole bogactwa, więc pomarańcza i laur pomogą zwiększyć bogactwo.

2. Ułóż karty w miejscach, w których zwykle trzymasz pieniądze i karty bankowe. Na przykład w skarbonce, w pudełku nocnego stolika, sejfie, pudełku, torebce.

3. Podczas układania pamiętaj, aby powiedzieć: „Laur wyrósł w palącym słońcu, przynieś bogactwo i sukces do mojego domu!”

JAK ZNALEŹĆ DOBRE SAMOPOCZUCIE FINANSOWE?

Aby przyciągnąć energię bogactwa, używam specjalnego rytuału. Do tego musisz przygotować 7 liści laurowych i kawałek czerwonej nici. Rytuał wykonuję w następujący sposób:

Nogi liści są związane nitką. Tą samą nitką przywiązuję do „laurushki” banknot lub monetę. Na drzwiach zapinam amulet z pieniędzmi i zamawiam: „Zawiążę listy czerwoną nitką, pokażę pieniądze i zostawię przy sobie. Rozpoznają je i wskażą drogę do mojego domu."

W ciągu miesiąca zdejmuję amulet i zakładam liście na wszystkie pokoje w mieszkaniu. Upewnij się, że włożyłeś jeden z nich do tajnej kieszeni w portfelu.

Powodzenia i pozwól, aby wszystkie negatywności cię ominęły!

Przypomnij sobie o… BUDOWA DRUGIEJ LINII METRA WARSZAWSKIEGO TRWA W NAJLEPSZE. CO AKTUALNIE DZIEJE SIĘ NA MIEJSCU? NA JAKIM ETAPIE SĄ PRACE

Jak informował portal Życie: GDAŃSK: NOWY ZAKUP DOTARŁ JUŻ DO MIASTA, KTÓRE INWESTUJE W KOMFORT PASAŻERÓW. TO PIERWSZY POJAZD Z DRUGIEJ TRANSZY ZAMÓWIENIA

Portal Życie pisał również o… WARSZAWA: POTWIERDZONY PRZYPADEK ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W JEDNYM Z PRZEDSZKOLI W OŻAROWIE MAZOWIECKIM. SANEPID PODJĄŁ DECYZJĘ O DALSZYCH KROKACH