Z okazji rocznicy śmierci aktorki, jej siostra zdecydowała się opublikować wyjątkowy post. Zdjęcie, które wstawiła, łapie za serce. Wszyscy nadal tęsknią za Przybylską.

Aktorka miała udane życie

Annę Przybylska cieszyła się bogatym życiem miłosnym. Kiedy była jeszcze żoną Dominika Zygry, udało jej się poznać Jarosława Bieniuka. Chociaż od razu poczuli między sobą chemię, to piłkarz nie zrobił żadnego kroku w stronę zbliżenia się do aktorki. Dopiero kiedy Przybylska i Zygra poinformowali o swoim rozwodzie, postanowił zawalczyć o szczęście.

Bieniuk i Przybylska byli parą przez kolejne kilkanaściel lat. Doczekali się nawet potomstwa - wspólnie wychowywali Oliwkę, Szymona i Jana. Niestety szczęśliwe rodzinne życie zostało przerwane, kiedy u aktorki zdiagnozowano raka trzustki. Chociaż lekarze robili co mogli, życia Anny nie udało się ocalić. Od tej pory Jarosław Bieniuk jest zmuszony samotnie wychowywać trójkę dzieci, z czego wywiązuje się jednak wzorowo.

Wzruszający post siostry

Agnieszka Kubera, siostra Przybylskiej, wspomina o tym, jak dobrą parę tworzyli Anna i Jarosław: "Myślę, że byli naprawdę fajną parą i rodziną w wolnym związku. Chociaż nieidealną. Od miłości po nienawiść. Ale takie jest życie".

Wpis Agnieszki wzbudził wiele emocji (Instagram)
Wpis Agnieszki wzbudził wiele emocji (Instagram)

Chociaż do tej pory Kubera stroniła od udziału w życiu publicznym, a na jej instagramowym profilu pojawiło się tylko kilka wywiadów dotyczących siostry, to z okazji wyjątkowej rocznicy postanowiła przebić się do sieci. Opublikowała zdjęcie, które wycisnęło fanom aktorki łzy z oczu.

Na fotografii widoczna jest sama Przybylska, w obecności siostry i małego dziecka. Opis pod zdjęciem również jest bardzo wymowny: "Wspomnienie jest formą spotkania. Khalil Gibran" - napisała Agnieszka.

Pod postem natychmiast pojawiło się mnóstwo ciepłych słów i wyrazów współczucia. Widoczne jest, że fani pomimo upływu lat wciąż nie mogą pogodzić się z odejściem uwielbianej aktorki.

Zobacz także: Barbara Kurdej-Szatan i jej mąż nie posiadają się z radości. Sympatycznie odpowiadają na pytania internautów

Może cię zainteresować: Ten znany aktor stał się gwiazdą dzięki księciu Karolowi. Wyjątkowa fundacja męża księżnej Diany

Pisaliśmy również o: Dantejskie sceny w warszawskiej Arkadii. Wielka awantura pomiędzy klientami. Co się stało