Para młoda przerwała swój ślub

Jak podaje portal "Pikio", ta historia wydarzyła się naprawdę, choć trudno w to uwierzyć. Darcy i Jeff kochają się na zabój, jednak mają dość mocne charaktery i trudno dochodzą do kompromisów. Drobne nieporozumienie pomiędzy partnerami sprawiło, że przerwali ceremonię ślubną. Wszyscy goście, łącznie z księdze, byli w ogromnym szoku, gdy nowożeńcy poprosili o ciszę i... rzucili monetą. Nie była to jednak zwykła moneta, a z wyrytymi ich podobiznami i nazwiskami. Czemu służył tajemniczy pieniążek? Jeff i Darcy przed ślubem nie potrafili dojść do porozumienia w sprawie przejęcia nazwiska. Każde z nich chciało zachować swoje dane, jednak podjęcie decyzji było nieuniknione. Zakochani postanowili, że sprawę rozstrzygną właśnie na ceremonii i pomoże im w tym moneta.

Oboje obiecali sobie, że zdadzą się na los i wybiorą nazwisko małżonka, którego podobiznę ujrzą, rzucając monetą. Wypadło na Darcy, dlatego Jeff nie miał żadnego wyboru i musiał przyjąć nazwisko żony. Okazuje się, że to nie jest pierwsza nietypowa sytuacja w życiu pary. Ponoć to właśnie Darcy jako pierwsza oświadczyła się ukochanemu!

Ślub jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary. Źródło: viva.pl
Ślub jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary. Źródło: viva.pl
Ślub jest najważniejszym dniem w życiu każdej pary. Źródło: viva.pl

To również może Cię zainteresować: TA MONETA JEST WARTA PRAWDZIWĄ FORTUNĘ. MAŁO KTO ZNA JEJ WARTOŚĆ

Zobacz także: SUKNIE ŚLUBNE CELEBRYTEK NIE ZAWSZE SĄ TRADYCYJNE. NIEKTÓRE GWIAZDY POSTAWIŁY NA BARDZO ORYGINALNE KREACJE