Te znaki zodiaku nikogo nie lubią. I nie chodzi o to, że są tak złe, że stworzyła je sama natura. Astrolodzy zapewniają, że tacy ludzie nigdy nie doświadczają jasnego uczucia i nic nie można na to poradzić.

Skorpion

YTW rankingu najbardziej okrutnych znaków zodiaku, Skorpion zajmuje honorowe pierwsze miejsce. Nie wiedzą, czym jest radość dla ukochanej osoby, cierpienie i wzniosłe czyny. Są przekonani, że życie zostało stworzone tylko dla nich i nie czują się zobowiązani nawet wobec własnych rodziców, nie ma potrzeby rozmawiać o partnerze.

Dla Skorpiona miłość oznacza tylko intymne relacje i nic więcej. Jednocześnie będą bardzo źli, jeśli po spędzonej nocy partner nie wyzna im swojej miłości.

Aby żyć z przedstawicielami tego znaku zodiaku, musisz mieć żelazne nerwy i cierpliwość wszystkich świętych. Jednak nic nie można na to poradzić, Skorpiony muszą być akceptowane takimi, jakie są, albo wcale.

Bliźnięta

YTBliźnięta słusznie wygrywają ranking najbardziej samolubnych znaków zodiaku. Uważają się za personifikację idealnej osoby, a wszystkich wokół — stworzonych tak, aby się nie nudzili.

Dzięki cenionym słowom miłości Bliźnięta są rozproszone po prawej i lewej stronie, nie nadając im żadnego znaczenia. Już na pierwszej randce spokojnie przyznają się do radosnego uczucia, biorąc to za pewnik. Biada temu, kto nie okazuje wzajemności!

Bliźnięta rozważają oszukanie czegoś nieistotnego i mogą spokojnie powiedzieć swojemu partnerowi o tym, co zrobili. Jeśli ich oszukują, możesz spodziewać się wszystkiego. Bliźnięta nigdy tego nie wybaczą ani nie zapomną, a biorąc pod uwagę fakt, że ten znak zodiaku wyróżnia się oszustwem i hipokryzją, zemsta będzie straszna.

Ich niezdolność do kochania objawia się dosłownie wszędzie — w każdym wypowiedzianym słowie, czynach, gestach, zachowaniu. Najgorsze jest to, że Bliźniak nikogo nie kocha, nawet własnych dzieci i rodziców! Będą dbać o swoich przodków i potomstwo, ale tylko dlatego, że jest to konieczne, z obowiązku, a nie z miłości.

Życie z nimi nie jest łatwe i tylko najbardziej spokojni ludzie, którzy żyją dla innych, zapominając o sobie, mogą sobie z tym poradzić.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE USTALENIA POLICJI W SPRAWIE OJCA, KTÓRY ZAPOMNIAŁ O SWOICH DZIECIACH WYSIADAJĄC Z POCIĄGU. RODZINA TRAFI POD OBSERWACJĘ SĄDU