Mieszkańcy Krasnojarska na Syberii są przerażeni. Plaga skrzydlatych insektów zaatakowała miasto. Sceny jak z Biblii!

W mediach społecznościowych aż huczy od przerażających filmów, które pojawiły się w Internecie. Na nagraniach widzimy przerażające hordy insektów atakującą ulicę syberyjskiego miasta. Owadów jest tak dużo, że tworzą ogromne, gęste chmury. Jest naprawdę niebezpiecznie.

Mieszkańcy są przerażeni. Filmy zamieszczone w Internecie mają mnóstwo wyświetleń. Internauci porównują sceny z syberyjskiego miasta do tych przedstawionych w Biblii. Owady są wszędzie. Zasiada ją na dachach, oknach samochodach. Wygląda to przerażająco. Mieszkańcy są przestraszeni. Ludzie nie wychodzą z domów z obawy przed insektami. Często zdarza się że atakują one ludzi i wplątują się we włosy.

"W Krasnojarsku trwa inwazja owadów. Wszystkie rzeczy w 2020 roku przypominają mi dziesięć egipskich plag. Czekaliście na koniec świata w 2012 roku? Pomyliliście się o 8 lat" – czytamy komentarz w express.co.uk.

Zgodnie z informacjami przekazanymi przez rt.com, do miasta napłynęły tak zwane mszyce Brzozowie. Okazuje się, że insekty te rozmnożyły się ze względu na ciepły okres. Ich plaga zniknie wraz z ochłodzeniem. Na szczęście są niegroźne dla ludzi. Mogą być niebezpieczne dla roślin.

Przypomnij sobie o… WARSZAWA: NAJNOWSZE USTALENIA POLICJI W SPRAWIE OJCA, KTÓRY ZAPOMNIAŁ O SWOICH DZIECIACH WYSIADAJĄC Z POCIĄGU. RODZINA TRAFI POD OBSERWACJĘ SĄDU