Joanna Koroniewska nie ukrywa, że prowadzenie Instagrama to jedna z jej pasji. Gwiazda regularnie zamieszcza na nim swoje zdjęcia, na których zawsze wygląda naturalnie i pełna radości. To pokazuje, jak wiele ma do siebie dystansu.

Joanna Koroniewska opowiedziała o trudnym dzieciństwie

Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska
Maciej Dowbor, Joanna Koroniewska

Joanna Koroniewska jako jedna z niewielu gwiazd chętnie dzieli się w mediach społecznościowych swoimi codziennymi przemyśleniami. W ostatnim czasie aktorka postanowiła poruszyć bardzo intymny temat. Gwiazda opowiedziała o swoim ciężkim dzieciństwie.

Joanna Koroniewska wyznała, że kiedy byłam małą dziewczynką jej ojciec postanowił zostawić rodzinę dla innej kobiety. Aktorka została sama z matką, która ją wychowywała. Niestety mama aktorki zachorowała. Joasia musiała szybko wydorośleć, by pomóc w opiece nad mamą. Joasia ponadto zmuszona była pójść do pracy, by wspomóc nieco domowy budżet. Kiedy skończyła 22 lata jej mama zachorowała na raka. Niedługo później odeszła.

- Miałam 22 lata gdy zmarła moja mama. To ważny okres w życiu kobiety, kiedy wychodzi ona z domu, gdy poznaje mężczyzn, gdy nie wie, w którą stronę ma iść. Ja miałam szczególnie ciężką sytuację, bo nie mam rodzeństwa, nie wychowałam się z ojcem, więc tak naprawdę mama była moją jedyną ostoją. To wciąż jest dla mnie bardzo ciężka strata - zwierzyła się Joanna Koroniewska.

Joanna Koroniewska / Instagram: joannakoroniewska
Joanna Koroniewska / Instagram: joannakoroniewska
Joanna Koroniewska / Instagram: joannakoroniewska

Przypomnij sobie o… GDAŃSK: STRAŻ MIEJSKA ZAPOWIEDZIAŁA WZMOŻONE KONTROLE. JUŻ POSYPAŁO SIĘ KILKADZIESIĄT MANDATÓW. CO SPRAWDZAJĄ