Mama, która podczas spaceru natknęła się na niesamowitą opuszczoną rezydencję, wysłała córce wideo, ale sama nie zauważyła upiornej twarzy wpatrującej się w nią z jednego z okien.

Kobieta nakręciła film, spacerując po „wielkim starym domu” i dodatkowo opowiadając swojej córce Rebecce tło historii tego domu.

Ale Rebecca była bardzo rozproszona i kompletnie nie słuchała matki, gdy zobaczyła przerażający szczegół, który przeoczyła jej mama. Nagranie przesłała na TikTok z podpisem: „Moja mama wysłała mi ten film z posiadłości, którą znalazła podczas spaceru, a ja właśnie zauważyłam TWARZ w oknie!”.

Jak wyjaśnia jej mama, powiedziano jej, że był to „dom Murphy'ego” i stwierdziła, że nie sądzi, żeby ktoś tu mieszkał od dłuższego czasu, bo wnętrza wyglądają na opuszczone.

– Musiało tu być cudownie w swoim czasie. Mogę sobie wyobrazić spacerowanie tutaj w jakiejś fantazyjnej sukience. To po prostu niesamowite, po prostu piękne – stwierdziła mama TikTokerki.

fot. @rebabeba/TikTok

Przerażający szczegół w oknie opuszczonego domu! Nagranie zrobiło w sieci furorę!

Ale najwyraźniej była nieświadoma czegoś, co wyglądało jak twarz dziecka, siedzącego i tępo wpatrzonego w okno na piętrze.

Zdobył prawie dwa miliony wyświetleń na platformie do udostępniania wideo, pozostawiając innych użytkowników całkowicie przerażonych.

Jeden z nich napisał: - Mój Boże, to jest DZIECKO! Dlaczego musiałem to zobaczyć przed snem?

Na szczęście, jedna osoba złożyła wyjaśnienie, mówiąc, że zna ten dom i „dziecko” w oknie na piętrze to naprawdę głowa lalki trzymana w oknie, aby odstraszyć turystów i eksploratorów.

Rebecca następnie opublikowała aktualizację po obejrzeniu komentarza, z drugim filmem pokazującym kamerę powiększającą postać w oknie, aby wyraźnie pokazać głowę manekina.

fot. @rebabeba/TikTok