Jak podaje portal "Good News Network", Tyler i Melanie Tapajna z Parmy w stanie Ohio w związku z pandemią koronawirusa zdecydowali się zrezygnować z tradycyjnego wesela. Wymyślili dla niego inspirującą alternatywę.

Koronawirus zmienił weselne plany

Narzeczeni skontaktowali się z firmą kateringową, która miała obsługiwać ich przyjęcie i zapytali, czy byłaby możliwość wykorzystania zapłaconych przez nich pieniędzy na posiłki w lokalnym schronisku dla bezdomnych.

Skontaktowali się ze schroniskiem dla bezdomnych kobiet i dzieci i wspólnie przygotowali menu dla nich. Na tym się jednak nie skończyło. Para zażyczyła sobie, żeby mogli w tym wyjątkowym da siebie dniu móc podawać potrzebującym posiłki.

Niezwykłe wesele

Po tym, ja para powiedziała sobie sakramentalne "tak" w trakcie ceremonii z udziałem najbliższych, udała się wciąż w weselnych strojach do wybranej przez siebie jadłodajni. Panna młoda zamiast welonu założyła siatkę na wosy. Taką samą założył pan młody.

Oboje mieli na sobie maseczki ochronne i rękawice. Tak ubrani zaczęli pomagać wydawać przygotowane posiłki. „Nie jest niczym niezwykłym, że mamy darowizny w postaci posiłków w naszych obiektach” - powiedział Rich Trickel, dyrektor generalny The City Mission, który nadzoruje działalność Laura’s Home.

goodnewsnetwork.org

„To, co sprawiło, że było to zupełnie wyjątkowe, to fakt, że podczas ceremonii ślubnej Melanie w swojej pięknej sukni i Tyler w smokingu założyli siatkę na włosy i rękawiczki i obsłużyli gości… To niewiarygodny akt hojności i współczucia” - dodał.

To, co najlepsze

„Zapytałem Tylera, jaka jest jego ulubiona część naszego ślubu, a on powiedział mi, że to ilość uśmiechów, które przyniosło” -wspomina Melanie.
„Nie tylko kobiety i dzieci, ale także wolontariusze i pracownicy [którzy] byli szczęśliwi, widząc, jak wszyscy się bawią… Oczywiście poślubienie mojej najlepszej przyjaciółki było jedną z moich ulubionych części” - dodała przypominając słowa męża.

goodnewsnetwork.org

Jak podoba się wam pomysł nowożeńców?
To też może cię zainteresować:
Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach:
O tym się mówi: