Dorota Szelągowska uchodzi w Polsce za specjalistkę od modnego urządzania wnętrz. Od lat pomaga ona Polakom w wykańczaniu ich mieszkań, którym nieraz brakuje praktyczności i dobrego smaku. Ulubienica telewidzów na Instagramie chętnie chwali się również własnymi czterema kątami.

Idealny zimowy kącik

Projektantka poczuła już pierwsze oznaki nadchodzącej zimy. W związku z tym postanowiła przerobić swój salon tak, by stanowił idealne miejsce do zaszycia się podczas chłodnych wieczorów. Efektami starań podzieliła się na Instagramie. Do zdjęcia przytulnego pomieszczenia dołączyła opis: "Zima idzie. Serio. Ptaki odleciały, Szelągowska rozłożyła dywany, no i owca wróciła do domu. Zaczynam mościć dom na chłodne dni. A Wy robicie jakieś jesienno-zimowe zmiany? Ucałowania Do".

Salon Szelągowskiej robi wrażenie (Instagram)
Salon Szelągowskiej robi wrażenie (Instagram)

W salonie Szelągowskiej dominują jasne barwy - białe ściany dopełnione są meblami o pastelowej kolorystyce. Wszystkie elementy idealnie się ze sobą komponują. Ponadto, na oknach widoczne są praktyczne rolety, dzięki którym salon z rozświetlonego pomieszczenia szybko może stać się idealnym miejscem na popołudniową drzemkę. Uwadze nie uchodzą puchate fotele oraz dywany, dające wrażenie przytulności i ciepła, a także stojąca na samym środku...owca - nie prawdziwa, lecz równie puszysta co reszta pomieszczenia.

Trzeba przyznać, że mieszkanie Szelągowskiej jest już w pełni gotowe na nadchodzące mrozy. Dodatkowo, zdjęcia mogą okazać się pomocne osobom, które również chciałyby zapewnić swoim czterem ścianom metamorfozę.

Zobacz także: Tramwaj na cześć niezwykłej gdańskiej rodziny- Balbiny i Michała Bellwon. Ich historia zaskakuje

Jak informował portal Życie: Z Warszawy do Łodzi w 45 minut. Wiemy kiedy będzie to możliwe

Może cię zainteresować: Najnowsze informacje wprost z rodziny Dowborów. Żona Macieja Dowbora zmagała się z bardzo ciężkim okresem w życiu, niewiele osób o tym wie