Iwona Pavlović od dawna ocenia taneczne występy w programie Polsatu. Ze względu na swoje niepodważalne doświadczenie w tańcu towarzyskim, jest ona niezwykle cenioną jurorką. We wczorajszym odcinku ujawniono jednak prawdę na temat tego, co spotkało ją w przeszłości.

Widzowie byli zaskoczeni

Jurorka "Tańca z Gwiazdami" jest polską tancerką, międzynarodowym sędzią tanecznym, a także wielokrotną mistrzynią Polski w tańcu towarzyskim - jej ogromne doświadczenie w tej kwestii nie ulega więc wątpliwości. Swoimi ostrymi opiniami w programie zapracowała sobie nawet na miano "Czarnej Mamby". Jak się jednak okazało podczas emisji wczorajszego odcinka programu, niewiele brakowało, by Pavlović nigdy nie pojawiła się na planie "Tańca z Gwiazdami".

Kobieta jest niezwykle doświadczoną tancerką (Instagram)
Kobieta jest niezwykle doświadczoną tancerką (Instagram)

Pavlović odrzuciła kuszącą ofertę

W rozmowie jurorki z "Faktem" wyszło na jaw, że miała ona okazję zrobić karierę w Ameryce. Gwiazda po długich namysłach zdecydowała jednak, że jej miejsce jest w Polsce.

- Swego czasu dostałam propozycję, żeby uczyć w szkole tańca w San Francisco (...) Już wtedy w moim życiu pojawił się „Taniec z gwiazdami” i po długich namysłach odrzuciłam tę propozycję. Wolałam zostać w Polsce - opowiedziała na łamach "Faktu".

Mimo to, jak sama przyznała, często zdarza jej się snuć fantazje o tym, jak mogłoby wyglądać jej życie, gdyby zdecydowała się przyjąć propozycję. Widzowie nie mieli o tej sytuacji pojęcia - niewielu z nich zdawało sobie sprawę, jak blisko było do tego, by znanej jurorki zabrakło w obsadzie polskiego "Tańca z Gwiazdami".

Pavlović od 11 lat jest w szczęśliwym małżeństwie (Instagram)
Pavlović od 11 lat jest w szczęśliwym małżeństwie (Instagram)

Sama zainteresowana wydaje się jednak być całkiem zadowolona z takiego obrotu spraw. Jest przede wszystkim bardzo szczęśliwa w swoim obecnym związku z Wojciechem Oświęcimskim, z którym niebawem będzie obchodzić jedenastą rocznicę ślubu. W rozmowie z "Faktem" wyznała, że czuje się spełniona i jest pewna swojego związku niezależnie od tego, co spotka ją i jej partnera.

Zobacz także: Ma powstać strefa parkowania we Wrzeszczu Dolnym. Parkowanie będzie płatne. O co chodzi

Może cię zainteresować: Joanna Opozda rozpieszcza ukochanego. Antek Królikowski otrzymał od niej wyjątkowy prezent

Pisaliśmy również o: 131 żołnierzy na kwarantannie z powodu koronawirusa. Czy to budowniczy mostu pontonowego