Izabela Trojanowska ostatnio zebrała się na niezwykle zaskakujące wyznanie. Powiedziała pewną informację o sobie, którą przez lata ukrywała. Nikt o tym nie wiedział, ani nawet nie podejrzewał, że tak może być! O co chodzi? Sprawdź koniecznie!

Izabela Trojanowska jest – jak powszechnie wiadomo – jedną z najbardziej utalentowanych i uwielbianych przez tysiące Polaków aktorek. Kobieta niedawno świętowała 40 – lecie swojej działalności artystycznej, lecz jej sława i uznanie trwają od momentu pojawienia się na ekranie.

Kobieta największą popularność zyskała w momencie, kiedy odegrała rolę lesbijki w kultowym filmie „Kariera Nikodema Dyzmy”. Od tego momentu życie gwiazdy znacznie się zmieniło… Niedawno zdecydowała się powiedzieć głośno o tym, co takiego miało miejsce przez te wszystkie lata od momentu pojawienia się filmu na ekranach.

Szokujące wyznanie Izabeli Trojanowskiej – ciężko w to uwierzyć!

Izabela Trojanowska w jednym z udzielonych ostatnio wywiadów postanowiła podzielić się dość krępującą informacją. Jak wspomina, od momentu wcielenia się w rolę lesbijki otrzymuje propozycje współżycia od kobiet! Sytuacja ta ma miejsce od 1979 roku, zatem trwa już ponad dwadzieścia lat.

W swojej biografii „Trojanowska” wspomina o tej kwestii, jednak jak wynika z poniższych słów, kobiecie wcale owe propozycje nie przeszkadzają.

- I przed rolą, i po roli. I w czasie "Strachów" również. Mam sporo fanów należących do LGBT i zupełnie mi to nie przeszkadza - napisała w biografii.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: KRAKÓW: ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W KOLEJNYM ZAKONIE. KILKADZIESIĄT SIÓSTR OTRZYMAŁO POZYTYWNY WYNIK TESTU. SANEPID SPRAWDZA Z KIM MIAŁY KONTAKT

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: PODCZAS PRAC REMONTOWYCH JEDNEGO Z WARSZAWSKICH BLOKÓW ROBOTNICY ODKRYLI COŚ, CZEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MUSIAŁY INTERWENIOWAĆ SŁUŻBY SPECJALNE

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ