Niedawno Julia Kuczyńska, której pseudonim artystyczny to Maffashion, opublikowała na swoim oficjalnym profilu w mediach społecznościowych niezwykle odważne i intymne zdjęcia z ciążowej sesji. Internauci są zachwyceni!

Maffashion, a właściwie Julia Kuczyńska jest wysokiej klasy blogerką modową, która swoją działalność w sieci prowadzi od roku 2009, czyli już od jedenastu lat. Kobieta dzięki znajomości funkcjonowania bloga i portali społecznościowych osiągnęła sukces na miarę międzynarodową – jej kariera w ostatnich latach nabrała ogromnego tempa, a blogeka raz po raz bierze udział w kolejnych kampaniach reklamowych.

Ponadto, o jej ogromnej popularności świadczą liczby – Maffashion na swoim Instagramie ma 1,4 miliona obserwujących! To wspaniały wynik!

Pod koniec zeszłego roku blogerka związała się z aktorem, Sebastianem Fabijańskim, a od kilku miesięcy w sieci krążyły niepotwierdzone plotki o rzekomej ciąży gwiazdy. Pod koniec sierpnia Maffashion potwierdziła tę informację.

Intymna sesja zdjęciowa z brzuszkiem

Ostatnio Maffashion pochwaliła się pięknymi fotografiami z sesji ciążowej, a fani są po prostu zachwyceni zasypując gwiazdę całą masą ciepłych słów i gratulacji.

- Bardzo bym chciała tu Wszystkim z osobna ogromnie podziękować za tyle ciepłych słów, gratulacji, życzeń i wiadomości. Do dziś nie jestem w stanie odpisać każdemu. Dziękuje tu wszystkim z osobna – napisała wzruszona Maffashion.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PODCZAS PRAC REMONTOWYCH JEDNEGO Z WARSZAWSKICH BLOKÓW ROBOTNICY ODKRYLI COŚ, CZEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MUSIAŁY INTERWENIOWAĆ SŁUŻBY SPECJALNE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: KRAKÓW: ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W KOLEJNYM ZAKONIE. KILKADZIESIĄT SIÓSTR OTRZYMAŁO POZYTYWNY WYNIK TESTU. SANEPID SPRAWDZA Z KIM MIAŁY KONTAKT