A jednak przestrzeń można maksymalnie uwolnić i racjonalnie wykorzystać, jeśli wszystko jest odpowiednio i mądrze zorganizowane.

Nie każdy jest szczęśliwym posiadaczem przestronnych korytarzy. W mieszkaniach większości ludzi strefy te są bardzo małe: wąskie, słabo oświetlone, zaśmiecone różnymi rzeczami.

W korytarzu przechowywana jest odzież wierzchnia, buty outdoorowe, czapki, parasole, szaliki i rękawiczki. Wszystko to jest całkiem możliwe, aby zmieścić się nawet na małej przestrzeni. A oto jak można rozwiązać problem i wyposażyć wnętrze.

Na zdjęciu przed remontem udało się zauważyć absolutnie standardowy korytarz: wąski, mały, wypełniony różnymi rzeczami. Niektóre przedmioty są w rzeczywistości wygodne do przechowywania w pobliżu drzwi wejściowych, ale możesz przejść inną drogą.

Na zdjęciu po naprawie na wieszakach nie ma odzieży wierzchniej: zostały one usunięte, aby lepiej pokazać konstrukcję jednej ściany. Zastosowano piękną tapetę z jasnym kwiatowym nadrukiem, która cieszy oko, wchodzących do domu.

Hol wejściowy jest odizolowany od wszystkich pomieszczeń, nie ma więc konieczności dążenia do idealnego połączenia wystroju tego obszaru z ogólnym wnętrzem mieszkania. A ponieważ sufity są wysokie, część ściany nad miejscem do przechowywania jest pomalowana farbą, a wybrany odcień harmonizuje z tapetą.

Wcześniej na ścianie w rogu w pobliżu drzwi była wisząca szafka, ale nie było na nią dużo miejsca. Dlatego ten mebel został zastąpiony wąską, ale wysoką szafką, która zajmuje narożnik i sekcję ściany od podłogi do sufitu.

Można w nim umieścić znacznie więcej: dodatki, ubrania, buty. Ponadto szafka jest częściowo wbudowana w grubą ścianę, dzięki czemu nie wyróżnia się zbytnio, ale ma przestronną przestrzeń wewnętrzną. W pobliżu znajduje się kompaktowy, wygodny stołek, który ułatwia przygotowanie się do wyjścia.

Większość rzeczy zmieściła się w szafie, co pozwoliło maksymalnie zwolnić wieszaki na ścianie. Teraz możesz przechowywać tutaj małe rzeczy: kosze na szaliki i rękawiczki, smycze dla psa, małe lusterko. Jako oryginalne akcenty przedpokoju wykorzystano kreatywną lampę oraz obraz nad drzwiami wejściowymi, widoczny dopiero po wyjściu z mieszkania.

Szabrownicy splądrowali miejsce spoczynku małego dziecka. Powody tego czynu budzą odrazę i mdłości