Anna Lewandowska ostatnio za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych pochwaliła się fanom swoją córeczką, która zaczyna raczkować. Internauci są wręcz zachwyceni małą dziewczynką! Te fotografie robią prawdziwą furorę w sieci!

Jak wszyscy doskonale wiedzą, Anna Lewandowska jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych i uwielbianych – nie tylko w Polsce, ale i na świecie – sportowców uprawiających fitness.

Kobieta słynie nie tylko ze swojej działalności sportowej i motywacyjnej, ale także stanowi wzór do naśladowania w roli matki czy bizneswoman.

Tysiące kobiet obserwuje i bacznie śledzi poczynania Anny Lewandowskiej, patrząc z podziwem, jak kobieta łączy macierzyństwo, biznes, a także sport i dietę – musi to być naprawdę ciężkie.

Anna Lewandowska do pewnego czasu nie dzieliła się chętnie w internecie wydarzeniami z życia prywatnego – zazwyczaj były to fotografie i wpisy dotyczące działalności zawodowej. Ostatnio jednak sporo się zmieniło i kobieta bardzo często pokazuje swoją rodzinę, a fani są mocno zadowoleni.

Młodsza córka Lewandowskich zaczyna raczkować!

Anna i Robert Lewandowscy jak dotychczas doczekali się dwóch pociech: trzyletniej Klary oraz czteromiesięcznej Laury. Fani z wielką chęcią oglądają każde zamieszczone zdjęcie bądź filmik przedstawiający córeczki sportowców i piszą same pozytywne komentarze na ich temat.

Ostatnio zamieszczona fotografia, na której Laura zaczyna raczkować także spotkała się z bardzo entuzjastycznym przyjęciem!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: PODCZAS PRAC REMONTOWYCH JEDNEGO Z WARSZAWSKICH BLOKÓW ROBOTNICY ODKRYLI COŚ, CZEGO NIKT SIĘ NIE SPODZIEWAŁ. MUSIAŁY INTERWENIOWAĆ SŁUŻBY SPECJALNE

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WARSZAWA: NAJNOWSZE INFORMACJE W SPRAWIE ŚNIĘTYCH RYB U BRZEGÓW WISŁY. CZY POWODEM JEST ZANIECZYSZCZONA RZEKA? EKSPERCI WYJAŚNIAJĄ, JAK JEST NAPRAWDĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: KRAKÓW: ZAKAŻENIA KORONAWIRUSEM W KOLEJNYM ZAKONIE. KILKADZIESIĄT SIÓSTR OTRZYMAŁO POZYTYWNY WYNIK TESTU. SANEPID SPRAWDZA Z KIM MIAŁY KONTAKT