Edyta Pazura na ostatnio opublikowanych fotografiach w mediach społecznościowych pokazała pokoje jej dwojga dzieci. Internauci są wprost zakochani w tych wnętrzach! Jak zatem wyglądają?

Jak powszechnie wiadomo, Edyta Pazura jest żoną jednego z najpopularniejszych aktorów polskich, Cezarego Pazury. Mężczyzna ogromną rozpoznawalność i uznanie zdobył dzięki grze w ogromnej ilości produkcji kinowych, seriali, lecz występuje także na deskach teatru.

Ponadto, Cezary Pazura podkłada głos w filmach animowanych i jest także artystą kabaretowym. Cezary Pazura zyskał duże grono sympatyków przede wszystkim dzięki ogromnemu talentowi aktorskiemu, ale także wpływ na jego sukces i powodzenie w karierze miała przyciągająca osobowość, charyzma i świetne poczucie humoru.

Związek małżeński Cezary Pazura z Edytą zawarli w roku 2009, zatem od jedenastu lat tworzą zgrany duet. Para doczekała się dwójki dzieci – ich pociechy to jedenastoletnia Amelia oraz ośmioletni Antoni.

Ostatnio Edyta Pazura pochwaliła się w sieci pięknymi wnętrzami z ich mieszkania. Internauci są wprost zauroczeni! Nie mogą się napatrzeć!

Te zdjęcia robią furorę w sieci!

Ostatnio Edyta Pazura za pośrednictwem Instagrama podzieliła się z fanami wystrojem wnętrz w pokojach ich dzieci.

W pokoju Antosia wyraźnie daje się zauważyć fascynację Gwiezdnymi Wojnami, gdyż ten motyw przejawia się w wielu elementach wyposażenia pokoju.

W sypialni Amelii zaś dostrzec można wiele delikatnych i dziewczęcych elementów z przewagą koloru różwego.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: AGNIESZKA KACZOROWSKA OBAWIAŁA SIĘ O WAKACYJNE PLANY, ALE SPEŁNIŁA SWOJE MARZENIE. ROCZNICĘ ŚLUBU ŚWIĘTUJE W PRZEPIĘKNYM MIEJSCU

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: WSPANIAŁA SZTUCZKA Z WYKORZYSTANIEM RYŻU, KTÓRA EFEKTYWNIE POPRAWI ŻYCIE NA CO DZIEŃ. NIEWIELE OSÓB O NIEJ WIE, A DZIAŁA CUDA

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: JEDNEGO Z NAJSŁYNNIEJSZYCH POLSKICH PISARZY NIE MA JUŻ POŚRÓD NAS. CZY JERZY PILCH PODCZAS SWOICH OSTATNICH DNI BYŁ SAMOTNY