T-Mobile Usługi Bankowe, tak popularna w ostatnich latach, właśnie znika z rynku. Stanowiła ona współpracę sieci T-Mobile z Alior Bankiem - na mocy umowy z bankiem, operator mógł świadczyć usługi bankowe. Umowa ta właśnie dobiega końca. Co z klientami?

Koniec T-Mobile Usługi Bankowe

Przedstawiciel firmy T-Mobile Polska, Piotr Bubak, postanowił uspokoić wszystkich zaniepokojonych użytkowników projektu. W oficjalnym oświadczeniu poinformował, co stanie się z ich pieniędzmi.

"Chcemy przede wszystkim bardzo podziękować klientom, którzy nam zaufali w ostatnich sześciu latach i korzystali z usług T-Mobile Usługi Bankowe. Koniec naszej współpracy nie oznacza zakończenia świadczenia usług bankowych dla klientów TMUB - zostawiamy ich w rękach naszych dotychczasowych partnerów w projekcie, gwarantując dostęp do wszystkich usług, z których dotychczas korzystali" - przekazał dyrektor departamentu usług abonamentowych T-Mobile Polska.

Współpraca T-Mobile z Alior Bankiem dobiega końca
Współpraca T-Mobile z Alior Bankiem dobiega końca

Na jakie usługi będzie można liczyć?

Potwierdzono, że dotychczasowi klienci T-Mobile Usługi Bankowe zyskają możliwość obsługi stacjonarnej w ponad 700 placówkach Alior Bank zlokalizowanych w całej Polsce. Uzyskają również dostęp do korzystania z usług i produktów Alior Bank, takich jak bankowość internetowa Alior Online oraz aplikacja na smartfony Alior Mobile.

Z dniem 29 listopada 2020 roku wszyscy klienci TMUB automatycznie zostaną przekierowani pod skrzydła Alior Banku. Odpowiednio wcześniej wszyscy z nich powinni otrzymać e-mail zawierające wszystkie potrzebne szczegóły.

"Nasze hasło 'Wyższa kultura. Bank Nowości' traktujemy jako zobowiązanie. Dzięki integracji klientów do naszej bankowości otrzymają oni dostęp do pełnego wachlarza produktów i usług bankowych i pozabankowych. Dołożymy przy tym wszelkich starań, aby z perspektywy naszych klientów proces przebiegł płynnie, sprawnie i bezpiecznie, zgodnie z najlepszymi praktykami" - przekazała Katarzyna Dziwulska, dyrektor Pionu Sprzedaży Klienta Indywidualnego Alior Banku.

Zobacz także: Awaria "Czajki": czy w Warszawie można pić kranówkę

Jak informował portal Życie: Rządowe Centrum Bezpieczeństwa alarmuje. Pilne ostrzeżenie pogodowe na wieczór

Może cię zainteresować: Likwidacja kolejnego sklepu Tesco w Warszawie. Który ze sklepów zniknie tym razem