Jedna z najpopularniejszych aktorek polskich ostatnio zamieściła w sieci fotografię z czasów, kiedy była małym dzieckiem. Internauci nie mogą uwierzyć, że to ona! Całkiem jej nie poznali!

Jak powszechnie wiadomo, gwiazdy raz po raz zamieszczają na swoich profilach w mediach społecznościowych fotografie sprzed lat, które u fanów powodują przeróżne odczucia – od wzruszenia, przez rozbawienie, aż po smutek, który także czasem się zdarza.

W dobie ogromnej dbałości o siebie, wykonywania wszelkich „poprawek” kosmetycznych wyglądu oraz prowadzenia – zazwyczaj – sportowego i zdrowego trybu życia, gwiazdy na fotografiach (nawet sprzed kilku lat) często są nie do poznania.

Ta fotografia robi w sieci istny szał!

Jedna z aktorek polskich – Anna Mucha – zamieściła ostatnio fotografię z dzieciństwa. Jak sama przyznaje, miała szalone dzieciństwo! Fani nie mogą jej poznać, lecz jednogłośnie twierdzą, że jako dziecko była równie atrakcyjna.

– (...) Jak byłam dzieckiem, biegałam po podwórku z nożem (tak, tak… takie to były czasy!), talią kart i patykiem… Nóż służył do gry w wojnę (…), talia kart do… flirtu (!), a patyk „robił” za mikrofon, bo bawiłam się w… dziennikarkę! (…) Z braku lepszych zajęć zapisałam się na kółko teatralne w szkole, a stamtąd trafiłam do Wajdy, a później jakoś to poszło… – napisała Anna Mucha.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE