Uwaga! Niezwykle ważna wiadomość dla mieszkańców niemalże całej Polski. Prognoza pogody na weekend nie wygląda zbyt obiecująco. Nadciąga prawdziwe załamanie pogody… Co zatem nas czeka?

Jak powszechnie wiadomo i nietrudno zauważyć, od końcówki sierpnia w Polsce wyraźnie daje się zauważyć mocno jesienną aurę. Niebo zazwyczaj jest zachmurzone, występują ulewne deszcze, a temperatura znacznie spadła. Jesień weszła z prawdziwym przytupem.

Od dwóch dni zaś daje się zauważyć liczne przejaśnienia i ciepło, które nie jest upalne, lecz przyjemne – tak prezentuje się tak zwana złota jesień. Czy ta piękna aura utrzyma się jeszcze długo?

Prognoza pogody na sobotę – nadciąga załamanie pogody

Niestety, piękna aura nie będzie utrzymywać się zbyt długo. Mimo iż piątek był w większości rejonów w Polsce piękny, a sobota także rozpoczęła się ładnie, tak pod wieczór czeka nas niemiła niespodzianka.

Jak wynika z najnowszych informacji płynących od synoptyków, wieczorem przyjemna temperatura zacznie spadać, a na niebie zaczną pojawiać się ciemne chmury.

W wielu miejscach w Polsce dojdzie do ulewnych deszczy i burz – gdzieniegdzie także przewidywane są opady gradu!

Wiatr także może być bardzo porywisty osiągając prędkość nawet do 90 km/h!

Meteorolodzy ostrzegają zatem przed niebezpiecznymi warunkami atmosferycznymi.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE