W jednym z przeprowadzonych ostatnio wywiadów były szef Narodowego Funduszu Zdrowia powiedział szczerze, jak jego zdaniem wygląda walka z koronawirusem w Polsce. Internauci mocno się zdziwili!

Nie wszyscy wiedzą, ale Andrzej Sośnierz jest byłym szefem Narodowego Funduszu Zdrowia. Funkcję tę pełnił krótko, bo tylko rok – od 2006 do 2007 roku. Oprócz tego mężczyzna aktywnie uczestniczy w życiu politycznym Polski.

W jednym z ostatnio przeprowadzonych wywiadów Andrzej Sośnierz wypowiedział się na temat aktualnej sytuacji w Polsce spowodowanej pandemią koronawirusa. Mężczyzna szczerze skwitował to, jak wygląda w naszym kraju walka z wirusem i czy rządzący działają w odpowiedni sposób.

Jego wypowiedź zaskoczyła niemalże wszystkich…

Były prezes Narodowego Funduszu Zdrowia szczerze o sytuacji w Polsce

Jak wynika z wypowiedzi Andrzeja Sośnierza, rządzący nie radzą sobie najlepiej w walce z pandemią, gdyż według niego bez powodu zamykane są kolejne zakłady pracy, kiedy można tego uniknąć.

Zdaniem mężczyzny powinno się przeprowadzać akcje testowania podejrzanych o zarażenie.

- Sprawnie przeprowadzona akcja testowania to jest kwestia jednego dnia. Kilkaset badań powinno być zrobionych, w tym samym dniu [...] Za sześć dni powtórzony i już mamy sytuację rozwiązaną w danej grupie zidentyfikowanej – wypowiedział się Andrzej Sośnierz.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE