Najnowsze, całkiem zaskakujące informacje wprost z życia Krzysztofa Rutkowskiego właśnie wypłynęły na światło dzienne. Internauci są zszokowani! Nie mogą w to uwierzyć! O co zatem chodzi?

Jak powszechnie wiadomo, Krzysztof Rutkowski jest postacią niezwykle popularną i uwielbianą przez tysiące Polaków.

Mężczyzna należy do grona najbardziej znanych i szanowanych detektywów w kraju, a jego umiejętności analityczne i logiczne myślenie sprawiły, że został zatrudniany w ostatnich latach do rozwiązywania naprawdę trudnych zagadek i spraw.

Okazuje się, że wskazywane przez niego tropy często okazywały się nad wyraz trafne, zatem przyczynił się do sukcesu wielu śledztw.

Jak się okazuje, na jaw wychodzą nieznane wcześniej fakty o mężczyźnie, których niemalże nikt się nie spodziewał... Jakie?

Krzysztof Rutkowski może stanąć przed sądem

Jak wynika z ostatnich doniesień medialnych, Krzysztof Rutkowski swoją działalność detektywistyczną prowadzi bez żadnych szkoleń, uprawnień i bez niezbędnej licencji, zatem w świetle prawa nie jest detektywem i nie może prowadzić owych działań.

Niestety, pojawiły się już zarzuty wobec Krzysztofa Rutkowskiego. Za prowadzenie działalności detektywistycznej bez uprawnień może mu grozić nawet do dwóch lat pozbawienia wolności.

Czy jednak detektyw Krzysztof Rutkowski stanie przed sądem? Zobaczymy.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE