Niezwykle niecodzienne wydarzenie miało miejsce w komunikacji miejskiej. Gdy jeden z pasażerów pociągu nie miał na sobie maseczki ochronnej, policjant zrobił coś naprawdę nieoczekiwanego. Niemalże nikt z osób obecnych tam się tego nie spodziewał.

Jak powszechnie wiadomo, obowiązek noszenia maseczki ochronnej i zachowywania bezpiecznej odległości od drugiego człowieka obowiązuje w niemalże każdym kraju w miejscach publicznych.

Niestety, nie wszyscy stosują się do zasad nowej rzeczywistości, z którą mamy do czynienia od kilku miesięcy. Wiadomo także, że są za to srogie kary.

Pasażer pociągu nie miał maseczki. Policjant zrobił coś, czego nikt się nie spodziewał

Ta niecodzienna sytuacja wydarzyła się w środę w Wielkiej Brytanii, a dokładnie w Liverpoolu. Jeden z pasażerów pociągu nie miał maseczki, dlatego natychmiast wezwano policję.

Jak wynika z relacji świadków, mężczyzna kłócił się z funkcjonariuszem, że nie będzie nosił maseczki, ponieważ ma przeciwwskazania medyczne. Ponadto, inni pasażerowie potwierdzili, że owy pasażer kasłał na innych!

Zachowanie policjanta było jednak bardziej zaskakujące. W pewnym momencie kłótni funkcjonariusz użył… gazu pieprzowego!

- Pasażer usłyszał zarzut o naruszenie porządku i napaść na funkcjonariusza. W komunikacie dodano, że choć podczas interwencji policjant użył gazu pieprzowego, to "nie trafił w zatrzymanego". (...)- donoszą angielskie media.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE