Najnowsze informacje wprost z rodziny Martyniuków – Daniel, syn największej w Polsce gwiazdy disco polo wkrótce będzie brał rozwód! Powód jest niezwykle zaskakujący, internauci nie kryją oburzenia!

Syn Zenona Martyniuka, wokalisty wykonującego muzykę disco – polo już nie raz pokazał, że nie respektuje polskiego prawa i często swoim zachowaniem je łamał wielokrotnie stając przed sądem.

Daniel Martyniuk przebywał kilkukrotnie w zakładzie karnym, a karany był za wszczynanie awantur domowych, narkotyki czy prowadzenie samochodu będąc pod wpływem alkoholu.

Daniel Martyniuk jakiś czas temu wziął ślub z 21 – letnią Eweliną. Mają półtoraroczną córeczkę, o czym niewiele osób wie. Żona Daniela rok temu złożyła papiery rozwodowe. Dlaczego?

Daniel Martyniuk wkrótce bierze rozwód

Jak wynika z wypowiedzi osób bliskich żonie Daniela Martyniuka, ze strony mężczyzny nie widać jakiegokolwiek zainteresowania swoją żoną oraz córką. Daniel Martyniuk nie wychowuje swojego dziecka tak, jak powinien.

– Cały ciężar wychowania Laury spoczywa na Ewelinie i jej rodzicach. Daniel, pomimo zapewnień swojego ojca, nie interesuje się małą. Nie odwiedza ich – powiedziała osoba bliska Ewelinie, żonie Daniela Martyniuka.

Kobieta zatem złożyła papiery rozwodowe, w których domaga się od Martyniuka alimentów.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE