Jeden z najbardziej zaskakujących duchownych, który raz po raz zadziwia swoim zachowaniem bądź słowami – Tadeusz Rydzyk – po raz kolejny zaskoczył! Co takiego zrobił tym razem? Te słowa budzą oburzenie!

Jak powszechnie wiadomo, ojciec Tadeusz Rydzyk pochodzący z Torunia jest jedną z najbardziej kontrowersyjnych postaci w Polsce. Zdaniem wielu – bardzo odbiega od typowego duchownego, gdyż nawet w najmniejszym stopniu nie zachowuje się tak, jak przystoi.

Założyciel Radia Maryja mimo częstych skandali i kontrowersji wywołanych swoimi czynami bądź wypowiedziami nadal skupia wokół swojej osoby bardzo wielu wyznawców, którzy nie widzą w nim nic nadzwyczajnego.

Te słowa wywołały burzę w sieci!

Podczas corocznej imprezy organizowanej w Toruniu, tj. pikniku Rodziny Radia Maryja ojciec Tadeusz Rydzyk nawoływał do wzięcia udziału w wydarzeniu, jednocześnie wyśmiewając możliwość zarażenia się koronawirusem. Internauci są oburzeni takim zachowaniem duchownego!

- (…) Nie panikujmy, nie dajmy się zwieść propagandzie, że zarazić się można tylko w kościele. Musi być bardzo pobożny ten wirus, jak powiedział ks. bp pomocniczy ze Lwowa, że jest on akurat w kościele, a nie ma go gdzie indziej. Wierzymy bardziej w wirusa czy w Chrystusa? Spróbujmy myśleć i wyciągajmy wnioski – powiedział Tadeusz Rydzyk.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE