Całkiem nowe informacje, których nikt się nie spodziewał właśnie ujrzały światło dzienne. O co chodzi? Dlaczego są takie zaskakujące? Szczere słowa samego byłego ministra zdrowia, Łukasza Szumowskiego w tej kwestii.

Jak powszechnie wiadomo, Łukasz Szumowski do niedawna pełnił funkcję ministra zdrowia. Pandemia groźnego koronawirusa, która pojawiła się zarówno na świecie, jak i w Polsce całkiem niespodziewanie przysporzyła mu bardzo dużo pracy, a tym samym rozpoznawalności na ogromną skalę w kraju.

Niestety, w związku z tym iż minister stał się popularny, a jego poczynania i każde słowo było śledzone przez tysiące Polaków, mężczyzna zyskał spore grono krytyków, a w jego stronę płynął naprawdę duży hejt i negatywne słowa.

Minister Szumowski nadal objęty ochroną

Jak wynika z wypowiedzi rządzących, mimo iż Łukasz Szumowski nie pełni już roli ministra zdrowia, obejmuje go ochrona przez funkcjonariuszy jeszcze 30 dni po złożeniu wypowiedzenia.

Ma to jednak swoje powody – Szumowski poprosił o taką możliwość, gdyż obawia się, że może stać się coś złego.

- Nigdy nie występowałem o ochronę, ale w obecnym nasileniu kampanii hejtu doszło do tego, że dostaję szereg gróźb karalnych. Widzieliśmy tragedie, które się zdarzyły w przeszłości. Mam tu na myśli choćby prezydenta Gdańska, Pawła Adamowicza. Lepiej zapobiegać i dmuchać na zimne. (...) - mówił Łukasz Szumowski.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE