Pewna kobieta postanowiła przejść całkowitą metamorfozę swojego wyglądu. To, co specjaliści zrobili z jej urodą przeszło jej najśmielsze oczekiwania! Kobieta w niczym nie przypomina dawnej siebie! Koniecznie zobacz jej przemianę i oceń, czy metamorfoza się udała!

Programy rozrywkowe mające na celu „upiększanie” i przeprowadzanie całkowitych metamorfoz cieszą się ogromną i niesłabnącą popularnością od wielu lat. Oglądalność owych programów na całym świecie stanowi nie tylko dobrą zabawę, ale także motywację i chęć do działania.

Tysiące osób na świecie, które zmaga się z przeróżnymi kompleksami w sferze wyglądu może uwierzyć, że każdy może wyglądać inaczej, jeżeli tylko tego chce. Czasem wystarczą niewielkie zmiany, jak chociażby inna fryzura czy kolor włosów. W niektórych przypadkach – niestety – potrzebna jest pomoc specjalisty, który zadba np. o uzębienie.

Niezmiernie ważna jest samoakceptacja własnej osoby, jednak wiele osób boryka się z ogromną niechęcią do siebie, przez co ich samoocena jest naprawdę niska. Wtedy z pomocą przychodzą programy telewizyjne, w których można przejść ogromną zmianę!

Ta kobieta jest nie do poznania!

Jedną z uczestniczek rosyjskiej wersji takiego programu była Strashnaya Sila, która przez własne zaniedbanie nie czuła się dobrze w swoim ciele. Specjaliści jednak zadbali o najmniejszy szczegół jej wyglądu i kobieta w ogóle nie przypomina siebie!

Internauci są zachwyceni tą metamorfozą!

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE