Była premier, Beata Szydło nagle zamilkła w mediach społecznościowych. Nie publikuje żadnych wpisów, nie przejawiając żadnej aktywności w internecie. Czy coś stało się pani polityk? Internauci snują różne domysły niepokojąc się przede wszystkim o stan zdrowia kobiety.

Jak powszechnie wiadomo, Beata Szydło należy do grona najbardziej rozpoznawalnych polityków w Polsce, ale i nie tylko. Beata Szydło, należąca do partii Prawo i Sprawiedliwość przez pewien czas pełniła w kraju funkcję premiera, zyskując tym samym sporą sympatię i szacunek pośród Polaków.

Beata Szydło od niemalże początku swojej działalności politycznej była bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Zazwyczaj publikowała wpisy na portalu Twitter, które pojawiały się często i regularnie.

Ostatnio jednak na Twitterze Beaty Szydło nastała cisza… Dlaczego?

Beata Szydło zniknęła z internetu – dlaczego?

Ostatni zamieszczony przez Beatę Szydło wpis na portalu społecznościowym Twitter został opublikowany dokładnie 15 sierpnia, zatem było to dwa tygodnie temu! Ponadto, owa treść nie zawierała treści związanych z aktualną sytuacją polityczną w kraju, lecz był to wpis poświęcony działaczom polskim podczas wojny.

- 100 lat temu dzięki niezłomności wojska i całego narodu Polacy powstrzymali inwazję bolszewickiej Rosji na Polskę i Europę. Cześć i chwała Bohaterom – napisała Beata Szydło na Twitterze.

Czy coś się stało? Tego nie wiadomo.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE