Jedna z najbardziej lubianych polskich aktorek podczas prowadzenia gali miała połamane żebra! Ból narastał w każdej sekundzie, a nikt nie wiedział co się dzieje! Koniecznie przeczytaj, o kim mowa!

Jak powszechnie wiadomo, do złamań i innych urazów dochodzi w różnych momentach. Czasami dzieje się tak, że w pierwszej chwili nie zdajemy sobie sprawy z tego, co nas spotkało, gdyż ból jest znośny. Narasta dopiero z czasem…

Tak też się stało w tym przypadku. Internauci nie mogą w to uwierzyć!

Sonia Bohosiewicz prowadziła galę z połamanymi żebrami!

Podczas wczorajszego Festiwalu Aktorstwa Filmowego i Reżyserii Filmowej prowadzonego przez Piotra Gąsowskiego oraz Sonię Bohosiewicz, nikt nie przypuszczał, że aktorka w tym momencie przeżywa tak okropny ból!

- Co adrenalina potrafi zdziałać! (...) Na scenie ledwo ból tlił. (...) z minuty na minutę było coraz gorzej – napisała aktorka Sonia Bohosiewicz.

Po zejściu ze sceny ból był już nie o wytrzymania! Współprowadzący galę, Piotr Gąsowski musiał pomagać aktorce zdjąć buty oraz marynarkę, którą miała na sobie.

- Kiedy dojechaliśmy do Warszawy (Piotr i Paulinka dziękuję Wam) odchodziłam już od zmysłów. Ktoś tu miał połamane lub pęknięte zebra? Ból w skali od 1 do 10? - dodała kobieta.

Fani byli w szoku wytrzymałości kobiety! Zastanawiają się, co takiego się stało, lecz jak na razie Sonia Bohosiewicz nie podała przyczyny złamania żeber.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE