Małgorzata Rozenek – Majdan od momentu narodzin długo wyczekiwanego synka, Henryka raz po raz publikuje w swoich mediach społecznościowych jego fotografie. Fani mają mieszane odczucia odnośnie zachowania Perfekcyjnej Pani Domu. Zarzucają jej, że dodaje zdecydowanie za dużo zdjęć dziecka! Czy tak jest naprawdę?

Jak powszechnie wiadomo, od kiedy Małorzata Rozenek – Majdan wraz z mężem Radosławem Majdanem podzielili się w Internecie tą niesamowitą informacją, że spodziewają się potomka, niemalże cały internet wręcz zawrzał!

Ciąża Małgorzaty Rozenek – Majdan niemalże przez całe dziewięć miesięcy jej trwania była jednym z najpopularniejszych tematów poruszanych przez media.

Od momentu ogłoszenia światu przyjścia na świat małego Henryka, Majdanowie stali się jeszcze większym obiektem zainteresowań mediów, a sami rodzice raz po raz wstawiają do sieci jego zdjęcia.

Małgorzata Rozenek – Majdan po raz kolejny zamieściła zdjęcie Henryka w sieci

Ostatnio na Instagramie Małgorzaty Rozenek ponownie pojawiło się zdjęcie Henryka, lecz internauci mieli mieszane uczucia… Nie wszystkim podoba się tak częste publikowanie twarzy dziecka.

- Wyjątkowo ładne dziecko, i piszę to zupełnie serio. - napisał jeden z internautów.

- Na początku to nawet fajne było, pokazywała buźkę dziecka, normalne zdjęcia. Teraz po codziennych fotorelacjach robi się to już nudne i wydaje się być publikowane na sile żeby tylko zaistnieć i zareklamować kolejny produkt. - dodał kolejny.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE