Całkiem nowe informacje wypłynęły na światło dzienne. Tomasz Barański, były uczestnik programu „You can dance – po prostu tańcz” jest w nowym związku z o wiele młodszą kobietą. Kim jest zatem wybranka jego serca? Internauci są mocno zaskoczeni i mają mieszane odczucia.

Jak powszechnie wiadomo, program rozrywkowy „You can dance – po prostu tańcz” emitowany był przez wiele lat w stacji TVN, a dzięki niemu ogromną rozpoznawalność oraz otwarte drzwi do wielkiej kariery zyskało naprawdę wielu uzdolnionych tanecznie uczestników.

Trzeba przyznać, że wielu z nich ową szansę wykorzystało bardzo dobrze – nie byli oni wówczas „sezonowymi” celebrytami, lecz swoje umiejętności taneczne i ogromny potencjał wykorzystali w celu dalszej nauki i – nierzadko – otwarcia własnej szkoły tańca.

Jednym z takich osób był właśnie Tomasz Barański, który wystąpił w piątej edycji programu „You can dance – po prostu tańcz”. Mężczyzna w momencie stał się gwiazdą i cenionym tancerzem, którego życie zawodowe oraz prywatne jest ochoczo śledzone przez tysiące fanów oraz media.

Ostatnio pojawiły się całkiem nowe informacje o nowym związku mężczyzny. Kim jest jego wybranka?

Nowa partnerka Tomasza Barańskiego jest młodsza od niego o niemalże dwadzieścia lat!

Mężczyzna pojawił się z nową partnerką w mediach społecznościowych – jest nią dwudziestoletnia Michalina Warulik, mistrzyni w bieganiu.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE