Najnowsze informacje wprost z brytyjskiej rodziny królewskiej właśnie wypłynęły na światło dzienne. Księżna Diana miała zagrać w wielkiej, hollywoodzkiej produkcji! Internauci są zaskoczeni! Nikt nie spodziewał się, że miała wystąpić w tak wielkim hicie kinowym o skali międzynarodowej!

Jak powszechnie wiadomo, rodzina królewska oraz jej losy od wielu miesięcy są jednym z najpopularniejszych tematów w mediach ogólnoświatowych.

Wiele mówiło się o szokującej decyzji o samodzielnym życiu Harry’ego oraz Meghan, a także raz po raz na jaw wychodzą także nowe, nieznane dotychczas informacje o księżnej Dianie, której postać – co oczywiste – była niebywale oryginalna i budziła kontrowersję bardzo często łamiąc przyjęte konwenanse i etykietę królewską.

Księżna Diana „chodziła własnymi ścieżkami” pokazując, że tytuł książęcy nie oznacza ciągłej powagi i elegancji. Ostatnio światło dzienne ujrzały całkiem inne informacje, o których nikt nie wiedział! Zobacz koniecznie, jakie! Internauci są mocno zaskoczeni!

Księżna Diana miała zagrać u boku Kevina Costnera w światowym hicie!

Tak, to prawda! Tuż przed tragiczną śmiercią księżnej Diany w roku 1997 trwały rozmowy na temat wystąpienia kobiety w kontynuacji światowego hitu kinowego „The Bodyguard”.

Wypadek samochodowy, w którym zginęła kobieta pokrzyżował owe plany.

- Prowadziliśmy rozmowy, ale sami wiecie jak to się skończyło – powiedział ze smutkiem Kevin Costner.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE