Kamil Durczok wyznał ostatnio, że prowadzi warsztaty oraz szkolenia i głównie z tego się utrzymuje. Szczere wyznanie Durczoka na temat jego sytuacji życiowej porusza. Koniecznie przeczytaj.

Kamil Durczok – jak wiadomo – jest jednym z najbardziej popularnych polskich dziennikarzy telewizyjnych i radiowych.

Swego czasu mężczyzna osiągnął naprawdę wiele w kwestiach zawodowych, jednak w pewnym momencie sprawy prywatne mężczyzny zaczęły się sypać, a w jego stronę – wprost od byłej partnerki – pojawiły się zarzuty o strasznym traktowaniu kobiet.

Wizerunek dziennikarza mocno upadł, a teraz… sam prowadzi szkolenia, aby pomóc innym!

Z czego utrzymuje się Kamil Durczok?

Jak wynika z wypowiedzi dziennikarza, aktualnie utrzymuje się z prowadzonych szkoleń i warsztatów, lecz nie tylko. Kamil Durczok wynajmuje także mieszkanie – pomagają mu również przyjaciele.

- Trochę ze Szczyrku, z wynajmu domu, który przez tyle lat był moim azylem, moją ucieczką moim ukochanym miejscem. Trochę ze szkoleń, trochę z pomocy moich przyjaciół, którzy mnie nie opuścili i są ze mną - powiedział Kamil Durczok.

Mężczyzna na swoich szkoleniach doradza innym, co robić w przypadku znacznego pogorszenia wizerunku swojej osoby. Uczy inne osoby na własnym przykładzie, jak uniknąć owego kryzysu wizerunkowego.

JAK INFORMOWAŁ PORTAL „ŻYCIE”: ZWYCIĘZCA TRZECIEJ EDYCJI KULTOWEGO PROGRAMU RORYWKOWEGO „THE VOICE KIDS”, MARCIN MACIEJCZAK PROMUJE SWÓJ NAJNOWSZY SINGIEL. PRODUCENT UTWORU TWORZYŁ TAKŻE DLA ŚWIATOWYCH GWIAZD

PORTAL „ŻYCIE” PISAŁ RÓWNIEŻ O: JEDNA Z NAJPOPULARNIEJSZYCH DZIENNIKAREK ANNA KALCZYŃSKA CHWALI SIĘ OCENAMI SYNA I SZCZERZE KOMENTUJE POLSKI SYSTEM EDUKACJI. INTERNAUCI WDALI SIĘ W DYSKUSJĘ

JAK INFORMOWAŁ RÓWNIEŻ PORTAL „ŻYCIE”: PEWIEN MĘŻCZYZNA DOTKNĄŁ OBCĄ MU KOBIETĘ. JEJ REAKCJA BYŁA NIEZWYKLE ZASKAKUJĄCA I DYNAMICZNA, NAGRANIE Z CAŁEJ SYTUACJI ROBI ISTNĄ FURORĘ W INTERNECIE